Перейти до вмісту

Такий син міг вирости тільки в такої чудової мами

Сьогодні наш син приведе додому дівчину, знайомитися будемо, сказала Оксана, з цікавістю зиркаючи на чоловіка, він все сидів в своїй газеті, і навіть не думав вдягати ту сорочку і штани, які тільки що так ретельно були випрасувані наманікюреними руками дружини.

Колю, ну ж, вдягайся, а то невістка майбутня прийде, а ти в спортивках, не зручно якось.

Микола посміхнувся, і заявив, що він вже бачив якось сина з дівчиною, вони по парку гуляли, а Коля поруч проїжджав, не став тривожити молодих.

Жінка відразу ж почала розпитувати, яка вона з себе, в що одягнута була, чи красива?

– Гарна, як ти в молодості.Дзвінок в двері. В квартиру зайшли Костя і Віка. Майбутня свекруха так і оціпеніла на місці. Віка була, як сказати, трішки повненька.

Костя відразу зрозумів мамин погляд і вирішив розрядити ситуацію. – Тато, мамо, ось мій пиріжечок, ваша майбутня невістка. Свекруха фиркнула і пішла накривати на стіл.

Коли всі вмостилися, сверуха підняла тост “за молодих і красивих”, ну і звісно поглядом обвела майбутню жінку свого сина.

Ну не подобалося їй, що вона така, пухкенька. Посиділи трохи, а на прощання свекруха сказала, що завтра забіжить поговорити з Вікою.

Всю ніч вона думала, як сказати Вікторії, що вона їй не до вподоби. Зранку голова боліла страшенно, а ще старший син заявився, бо бачте його дружина на фітнес поскакала, а їсти ніц.

Мати погодувала сина і направилася до будинку майбутньої невістки. Вона була налаштована вороже, але вже в під’їзді почувши запах своїх улюблених булочок з корицею якось повеселішала.

Зайшла в квартиру, і зрозуміла, що запах якраз звідси. Віка пригостила майбутню родичку випічкою і поцікавилася, що ж та хотіла їй сказати.

– Ти це, доню, не думай, я не проти тебе, аж ніяк, і вибач мене за вчора. Віка посміхнулася і обняла маму чолвіка. В той момент, обійми їй здалися такими ніжними, її сини ніколи так не обіймали як ця дівчинка, яку вона вчора так образила.

– А Костя казав що ви найкращі, я знала. Такий син міг вирости тільки в такої чудової мами. – Доню, – прошепотіла свекруха.