Таня почервоніла, вона ж не розраховувала, що доведеться дарувати подарунок при всіх

Всі свята ми постійно святкували вдома, не важливо яка б то не була подія, окрім весілля звісно ж, але все ми робили вдома, це і економніше і простіше, так як майже всі гості до нас приходять з дітьми, то звісно ж на кафе ніхто не розраховує, я і сама не люблю цього збіговиська в кафе.

Нехай вже краще будинок перевертають, аніж красиві матусі на підборах і з зачісками будуть зриватися і шукати своє чадо по в тому ресторану.

І звісно ж вдома на гостей завжди чекає хороший стіл, який ломиться від закусок, тому гості завжди ідуть ситі і задоволенні. А от я не дуже, і не тому що потім доводиться мити посуд, чи там прибирати, а через те, що моя сестра, Таня, дещо сказала.

Останній раз коли вона була в гостях вона відкрила мені очі на все своє єство. Того разу ми не запрошували нікого, я просто сказала що якщо хочете привітати доньку, то заходьте. Звісно наготувала багато, і тут дзвонить мені Таня:

-Привіт, ну що, ми виїжджаємо, чекай гостей, ми голодні як вовки, все, скоро будемо… От добре що сестра така наївна, на подарунки тратимо мінімум, а наїдаємося на місяць.

Все вдягайся, поїдемо хоч поїмо як люди, знову певно наготувала щоб показати яка вона господиня.

Уже другу частину розмови, як ви здогадалися ми слухали всі і при гостях, хоч так і не чинять з сестрами, але я винесла цю ситуацію на загал. Таня просто забула відключитися.

Через 30 хвилин вони були у нас, Таня з 4 дітьми і чоловіком, доні привезли якийсь подарунок, але я сказала щоб дарували потім, буде сюрприз.

Мама просила нічого не втнути, але я була б не я. Словом, я запросила всіх до столу, ми потім всі казали тости і дарували подарунки, сестру я залишила на десерт, так би мовити.

Кажу ну що, скажи щось племінниці, Таня почервоніла, вона ж не розраховувала, що доведеться дарувати подарунок при всіх. Донька відкрила коробку, а там олівці, альбом, і кілька розмальовок.

Я кажу, нічого, головне не подарунок, а що? Увага, хтось сказав увага? Ні, головне не подарунок а наїстися вдосталь, бо сестра ж знову випендрюватися почне, наготує всього, наче вона хороша хозяйка, так Тань? І включила запис розмови, адже сучасні телефони на багато ще спроможні. Більше ми не спілкуємося, з мамою також, бо я ж сестру образила.

Related Post