Таня влаштувалася на нову роботу, а в результаті через неї розлучилася з чоловіком

Сьогодні натхненно Таня бігла влаштовуватися на нову роботу. Уже років 5, якщо не більше, дівчина не бачила спокою через декрет. Діти пішли в садок та школу, тому вона могла спокійно влаштовувати своє життя.

Зранку вона вже встигла зробити макіяж та зачіску, одягла найкращий костюм. Все таки іде на співбесіду. Вакансія ще така цікава “менеджер-помічник”. Всі думки були забиті тим, що хотілося поскоріше почати працювати.

Тетяна зайшла до офісу і відразу звернула увагу на те, що більшість приміщень тут були в оренді. Це відразу насторожило її, бо ж у вакансії було сказано про те, що це велика, навіть міжнародна компанія.

Піднявшись на потрібний поверх дівчина сіла в прийомному і уважно розглядала все довкола. Їй було цікаво все. Починаючи з оригінального манікюру секретарки, закінчується шпалерами в офісі. Доречі дивно – міжнародна компанія, а шпалери як в недорогому клубі, чомусь промайнуло в її голові. І хоча вона ніколи не бачила як виглядають нічні клуби, але була впевнена, що це місце дуже схоже на нього.

Секретар якось здивовано глянула на дівчину, обвела її поглядом, на обличчі промайнула посмішка. Не з тих приємних, коли привітно тебе вітають. Так посміхаються тоді, коли знають що зараз щось буде.

Її запросили до кабінету переговорів, багато розповідали по компанію, і аж потім перейшли до обов’язків. Сказали що вона їм цілком підходить, і врешті може хоч зараз починати працювати. Варто сказати виходити на роботу сьогодні вона зовсім не хотіла. Адже проведений час в декреті дався взнаки.

Таня прийшла додому втомленою, адже після співбесіди завітала до магазину, купила продуктів, забрала дітей зі школи та садочка, оплатила комуналку і навіть встигла завезти свекрусі ліків. Чоловік завжди зайнятий і на роботі. Останнім часом він буде старається, але гроші ідуть наче в пустоту.

Ввечері прийшов Сергій. Випив кави, з’їв декілька старанно приготовлених котлет і пішов буцім-то працювати. Він часто брав роботу додому, щоб працювати віддалено. Таня бачила яким він був зосередженим, тому не заважала.

Зранку прокинулася з новими силами. Все по колу, школа, садочок, поїхала на роботу. Все виявилось не так, як вона того хотіла. Вакансія менеджера по спілкуванню з клієнтами передбачала спілкування з чоловіками на сайті знайомств. Ні, звісно ж, без зустрічей, і тим паче чогось непристойного. Але тим не менш це було щось нове. Дівчина куратор переконувала її, що нічого страшного тут немає. Це як психологічна допомога для чоловіків. Пораду дати, пожаліти, втішити. Але момент, кожне 10 повідомлення було платним, тому завдання дівчини було якомога більше зацікавити чоловіка. Її оклад від цього, варто сказати і залежав.

Таня приступила. Подумала що як не вийде, то не буде продовжувати, але справи йшли добре. За першу годину їй оплатили більше ніж 20 повідомлень. Іноді і досвідченим дівчатам за день такого не вдавалось.

Анкета у Тетяни була дуже цікава. Там були фото іншої дівчини, гарної, блондинки. Чоловіки люблять таких. Уже на 3 день роботи Таня бачила результати.

Сьогодні мав бути особливий день, адже за її заслуги їй відкривають акаунти чоловіків які є віп-клієнтами і платять найбільше. Яке ж було здивування, коли вона побачила фото свого чоловіка.

Не розгубилася, написала першою. Вона тягнула з нього гроші так, що здавалося, вдома стільки не просила. Здивувалася і тому, що у її Сергія стільки грошей. На одну на неї він витратив досить пристойну суму. Таня була економістом і розуміла, що куратори проекту не працюють задарма, і все що вона отримує – лише мізерна частинка.

Вона переписувалася з ним 2 місяці. Паралельно ще з одним чоловіком який її зацікавив. Таня витягнула з нього останнє, загнала в кредити, а вдома поводила себе як ні в чому не бувало. Він перший запропонував зустрітися, вона погодилася. Прийшла на зустріч у піднесеному настрої, незважаючи на те, за яких обставин відбувається ця зустріч “блондинки Віки” з її чоловіком. Він кричав, просив повернути гроші, погрожував, та все марно.

Таня забрала дітей і пішла. З роботи звільнилася, але їй швидко подзвонили і запропонували вакансію куратора в тій же компанії. А ще, вона вийшла заміж за одного з тих, хто писав їй там, на сайті, і щиро покохав за душу.

You cannot copy content of this page