Тарас був не дуже зразковим сім’янином, дозволяв собі багато привілеїв. Але Галина була дівчиною небоязкого десятка, могла відправитися на пошуки блудливого чоловіка і в разі повинності надавати йому стусанів. Одно разу вона вирушила у сусіднє село, бо знала, що він поїхав гуляти до дівчини

З самого дитинства я бачу дивні сни, які збуваються. Іноді мені сняться зовсім малознайомі люди, які до мого життя не мають ніякого відношення. Ось один з таких снів.

Спочатку передісторія. У моєї сестри була знайома сімейна пара, молоді люди Тарас і Галина. Тарас – друг дитинства чоловіка сестри. Пара проживала разом близько двох років. Вони дуже хотіли дітей, але якось не виходило.

Тарас був не дуже зразковим сім’янином, дозволяв собі багато привілеїв. Але Галина була дівчиною небоязкого десятка, могла відправитися на пошуки блудливого чоловіка і в разі повинності надавати йому стусанів.

Вони не дуже тісно спілкувалися з сестрою, але іноді так випадало, що ми перетиналися у неї вдома. Я знала їх поверхово.

А тепер сон. Він дуже короткий, але досить значний.

Сниться мені мій будинок. Я гуляю у дворі й бачу, що хтось риє яму в сусідньому городі. Сітки, що розділяє межу городів, немає, тому я без перешкод могла подивитися, що відбувається. Наближаюся до насипів землі й заглядаю в яму.

А там Галина з маленькою дитиною старанно копає. Яма дуже велика з рівними краями. Мене дуже здивувало, чому вона робить це у сусідів і хто ця дитина? На цьому етапі сон обривається.

Вранці цей сон ніяк не йшов з голови. Я прокручувала його кілька разів, але не могла зрозуміти до чого він. Чому вона мені наснилася і хто ця дитина?

Пройшов якийсь проміжок часу, і я дізналася всі відповіді. Я проживала в маленькому селі (нехай буде Г.). Як відомо, в таких селах резонансні події розносяться швидко. Я працювала в сусідньому селі К., вранці в кабінеті всі працівники обговорювали страшну аварію.

По дорозі між селами вночі зіткнулися лоб в лоб скутер і москвич «пиріжок». Постраждалих ніхто не знав, бо вони були з мого села. Але така аварія для маленьких сіл. І тільки ввечері, коли я забирала свою дитину у сестри, я дізналася всі деталі.

Напередодні страшної ночі Тарас поїхав в гості в сусіднє село К. Галина, не дочекавшись свого благовірного до глибокої ночі, вирушила на його пошуки з подружкою на скутері. Ніхто не знає, як так сталося, але Тарас зіткнувся лоб в лоб зі скутером дружини. Від удару Галина перелетіла через машину і отримала травми.

Аварія сталася прямо в ста метрах від лікарні. Подружка відбулася парою саднами й переляком, тому допомога була надана швидко. Галина перебувала в тяжкому стані, лікарі робили все що могли. Прогнози були п’ятдесят на п’ятдесят. Сестра дуже переживала за неї, говорила: «Вона молода, вибереться».

Я згадала свій сон, тому знала – кінець неминучий. Але до чого тут дитина? Після закінчення трьох днів я дізналася, вона була вагітна. Термін три-чотири тижні. Галина так і не прийшла до тями, залишаючи цей світ.

Питання: чому вона наснилася мені? Навіщо цей сон, якщо я не могла нічого зробити?

На закінчення розповіді розповім про подальшу долю Тараса. У момент аварії він був не тверезий. Його відразу забрали в СІЗО. Там він пробув близько трьох днів, його мати має гроші, тому історія була швидко зам’яли.

Батько і сестра Галини отримали моральну компенсацію, тому позов ніхто не подавав. Говорили, що Тарас намагався звести рахунки з життям, але наскільки це правда, я не знаю.

Після закінчення трьох місяців він одружився з дівчиною з сусіднього села К. А менш ніж через дев’ять місяців після весілля у них народилася дочка. Люди говорили різне, але правди я не знаю.

Ось так в житті іноді трапляється. Чому?

Related Post

Баба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабусяБаба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабуся

Є в нас, значить 2 бабусі. Зоя – мати чоловіка, доброї душі жінка, яка має 5 дітей і 10 внуків. А є моя мама – Марта. Моя мама, звісно, я

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –

Зараз чоловік живе у друга, а я з матір’ю, і все частіше виникає питання – а чи ми все ще подружжя?Зараз чоловік живе у друга, а я з матір’ю, і все частіше виникає питання – а чи ми все ще подружжя?

Навіть не знаю з якого місця починати розповідати. Мене звати Катя, я заміжня. До недавнього ми з чоловіком жили у моєї матері, але через його дивне виховання та дурний характер,