Татку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказала

Вікторія сказала, що в неділю можу прийти до неї в цю неділю – влаштуємо заручини, нарешті вона відповість мені “так”.Ми з батьками оббігали купу магазинів і накупували безліч подарунків і солодощів для моєї коханої і її мами (жили вони удвох так, як батько покинув сім’ю, коли Вікторії було лише 5 років).

Потім я зайшов в квітковий магазин і купив два найбільших букети троянд. Букети мені склали з голландських троянд, у яких найбільші в світі бутони, такі ж як і моя любов до Вікторї.

Я дуже хвилювався і щохвилини заглядав на годинник в очікуванні довгожданної миті зустрічі з Вікторією, миті, коли ми станемо на крок ближчими до нашого сімейного щастя.

Я уже подумки уявляв, як надягру обручку на витончений пальчик Вікторїі і вона стане моєю дружиною. Але коли ми прийшли до Вікторії додому двері відкрила її мама, сказала, що Вікторії немає, а на повідомлення про заручини лише посміялася.

Я готовий був провалитися під землю, як я тепер поясню все батькам? Куди дівати подарунки і квіти, які ми приготували?

Ми з Вікторією разом ходии в один садочок в одну групу, ще тоді я у неї закохався по самі вуха. В старшій групі діти нас дражнили, називали парочкою твікс, а мені було всеодно, я не міг відірвати погляду від її чорного як смола волосся і загадкових карих очей. Було в ній щось таємниче і загадкове.

Потім вона з мамою переїхала жити в інший район міста і пішла в школу, яка відносилась до того району, де вона проживала. Я слізно попросив батьків мене перевести в ту школу, де навчається Вікторія.

Хоча та школа знаходилась в і ншому кінці міста і їхати до неї потрібно було двадцять хвилин, батьки погодились, адже розуміли наскільки важлива для мене Вікторія і наскільки я хочу бути поряд із нею, та і відмовити єдиному сину вон не могли.

Тому згодом ми з Вікторією знову навчалися разом, я ходив за нею слідом, допомагав їй у навчанні, а коли вона почала гуляти з хлопцями терпляче чекав біля її дому, не влаштовував сцен равнощів, бо знав, що ті хлопці її не достойні і вона рано чи пізно це зрозуміє.

Так і ставалося, після чергового мачо вона бігла до мене зализувати рани і я її завжди приймав, заспокоював, говорив, що вона найкраща і достойна найкращого відношення.

Після закінчення школи я всупив у той же університет, що і Вікторія. Тоді вона уже була роковою красунею і біля неї крутилося багато залицяльників і я звичайно.

Було у неї одне сильне кохання до декана нашого факультету, але я знав, що він одружений і ніколи не полишить сім’ю, навіть зарази Вікторії. Не один раз я натякав Вікторії, що готовий взяти її за дружину, а вона лише відсміювалася.

Та одного вечора в черговий раз вона прийшла до мене вся в сльозах, повідомила, що вагітна від декана і що повідомила йому про це, а він сказав, що знати її не хоче, тоді я запропонував нас одружитися, дитині ж потрібен батько.

Лице Вікторії осяяла посмішка і вона погодилась, сказала, щоб я прийшов в цю неділю – влаштуємо заручини, ну а далі ви знаєте.Як виявилось, хтось з університету дізнався, що студентка залетіла від декана і декан, щоб врятувати свою репутацію вирішив все таки розлучитися і одружитися з Вікторією.

Я не міг повірити, що зі мною сталося таке, батьки заспокоювали мене як могли, але я попросив їх дати мені побути самому.

Довго йшов порожніми вулицями, думав про те, що невже за доброту прийнято відплачувати не по достоїнству, це ж несправедливо, де моя наречена тоді, якщо усі в парах….

З такими важкими думками я дій йшов до дитячого майданчика і сів на лавці, і так би й сидів з важкими думками, як до мене підбігла маленька дівчинка, всілася до мене на коліна і міцно обійняла з словами:

– Татку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказала:– Марійко, це не тато, – а потім промовила до мене, – Ви її пробачте, вона ще не може змиритися зі смерттю свого батька, а Ви так на нього схожий.

А чому ви такий засмучений?І я розповів усе, що зі мною сталося, Дарина (так звали маму дівчинки) сказала, що їй шкода, що так сталося і попросила мене віднести важкі сумки до неї додому, наступної неділи ми ходили в зоопарк з її донечкою, потім на атракціони, а через рік одружилися.

Related Post

Моя сестра не читає своєму сину книжки, але мені вдалося це змінитиМоя сестра не читає своєму сину книжки, але мені вдалося це змінити

Моєму племіннику Антону вже п’ять років, але скільки я не купувала йому книг, найрізноманітніших, із барвистими малюнками, він ними зовсім не цікавиться. Мене це завжди дивувало, я не могла зрозуміти

Він мені сам сказав, що у нього є коханка, але нещодавно я дізналася, що у нього є ще однаВін мені сам сказав, що у нього є коханка, але нещодавно я дізналася, що у нього є ще одна

Моя історія почалася зі знайомства з ним! Він старший за мене: мені 20, йому 32. Я, як остання ідіотка думала, що ми просто будемо дружити, він дуже розумний, 2 вищі

Чоловік мій каші не їв, любив все м’ясне. Грошей немає, а м’ясо щоб в борщі плавалоЧоловік мій каші не їв, любив все м’ясне. Грошей немає, а м’ясо щоб в борщі плавало

У 20 я вийшла заміж, народила дитину, в загальному, була хорошою домогосподаркою, економила кожну копієчку, щоб чоловік закінчив академію – все для нього коханого. Я ж не тільки займалася домашнім