fbpx

Тая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажав

Таїса була заміжня вже три роки. З чоловіком жили непогано, але у них не було дітей. І Тая, і Костик сподівалися, що Бог почує їх молитви і у них скоро з’явиться малюк. А поки подружжя жило цікавим, насиченим життям.

У Таїси був молодший рідний брат, який часто потрапляв в неприємні ситуації в силу своєї молодості, недосвідченості і характеру. Та ж дбайлива сестра постійно витягала брата то з однієї халепи, то з іншої. Віктор був вдячний Таїсі, але мінятися не поспішав.

Того вечора чоловік поїхав у відрядження, Тая була вдома одна. Раптом пролунав дзвінок у домофон, і вона поспішила до дверей. «Мені потрібно з вами поговорити», — почула вона голос незнайомки.

Жінка відкрила двері, і, спостерігаючи за сходовим майданчиком, чекала появи таємничої гості. Тая була впевнена, що це — черговий сюрприз від брата Віктора.

Але помилилася … Незабаром з ліфта вийшла молода дівчина, яка притискала до себе дитину, якій на вигляд було близько шести місяців.

«Добрий вечір, Таїса Миколаївна. Ви дозволите увійти? » — сказала вона. Тая нічого не розуміла, в душі у неї з’явилася якась незрозуміла тривога, але вона впустила дівчину.

Тая також згадала, що бачила гостю зі знайомими свого чоловіка. Коли Тая подивилася на дитину — нарешті почала щось розуміти і відразу ж запитала: «Це дитина Кості»? «Мене звати Настя.

Так, це його дочка », — зізналася дівчина.» Можна у вас переночувати? » — звернулася до господині квартири Настя. Питання обурило Таю, і вона, ледве стримуючись, порадила дівчині йти до батьків.

Настя заплакала, повідомивши, що є сиротою.Дівчина попросила прихистити на кілька днів і зазначила, що Костик нічого не говорив про дружину. Таї, чисто по-людськи, стало дуже шкода молоду матір.

А як же Костя? Що він скаже, коли побачить тебе в своїй квартирі? -поцікавилася жінка. «Він не повернеться в найближчий тиждень.

Він поїхав до Туреччини з моєю знайомою. Я бачила на її сторінці в соцмережах спільні фотографії з ним. Я знайшла в квартирі, яку він знімав, поштову коробку з вашою адресою та ім’ям.

Власниця сьогодні вигнала мене, тому що Костя вже два місяці не платив за житло. Я післязавтра отримаю допомогу і зніму кімнату », — зі сльозами на очах промовила Настя.

Тая здригнулася, адже чоловік сказав їй, що поїхав у відрядження; «Залишайся», — сказала тихим голосом жінка. Тая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажав.

Приїхавши з так званого відрядження, він не став нічого пояснювати або вибачатися. Зате сказав, що це його життя і він буде їм розпоряджатися, як сам захоче.

Тримати чоловіка Таїса не стала, він пішов, потім просився назад, але вона твердо вирішила, що з такою людиною їй не по дорозі. А у Насті і її малюка все склалося добре.

Коли вона гостювала у Таї, познайомилася з її братом Віктором. Незабаром вони одружилися. Тепер у них чудова міцна сім’я. Віктор любить дитину, як рідного. А Тая дивлячись на їх щастя, пробачила Настю, навіть стала хрещеною для її дочки.

Related Post

Єдине що вона сказала – помсту подають холодноюЄдине що вона сказала – помсту подають холодною

– Коханий, забереш мене з роботи? – Женя подзвонила чоловіку з надією, що після важкого робочого дня її не доведеться сорок хвилин трястися в маршрутці. – Я зайнятий, – коротко