Тая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажав

Таїса була заміжня вже три роки. З чоловіком жили непогано, але у них не було дітей. І Тая, і Костик сподівалися, що Бог почує їх молитви і у них скоро з’явиться малюк. А поки подружжя жило цікавим, насиченим життям.

У Таїси був молодший рідний брат, який часто потрапляв в неприємні ситуації в силу своєї молодості, недосвідченості і характеру. Та ж дбайлива сестра постійно витягала брата то з однієї халепи, то з іншої. Віктор був вдячний Таїсі, але мінятися не поспішав.

Того вечора чоловік поїхав у відрядження, Тая була вдома одна. Раптом пролунав дзвінок у домофон, і вона поспішила до дверей. «Мені потрібно з вами поговорити», — почула вона голос незнайомки.

Жінка відкрила двері, і, спостерігаючи за сходовим майданчиком, чекала появи таємничої гості. Тая була впевнена, що це — черговий сюрприз від брата Віктора.

Але помилилася … Незабаром з ліфта вийшла молода дівчина, яка притискала до себе дитину, якій на вигляд було близько шести місяців.

«Добрий вечір, Таїса Миколаївна. Ви дозволите увійти? » — сказала вона. Тая нічого не розуміла, в душі у неї з’явилася якась незрозуміла тривога, але вона впустила дівчину.

Тая також згадала, що бачила гостю зі знайомими свого чоловіка. Коли Тая подивилася на дитину — нарешті почала щось розуміти і відразу ж запитала: «Це дитина Кості»? «Мене звати Настя.

Так, це його дочка », — зізналася дівчина.» Можна у вас переночувати? » — звернулася до господині квартири Настя. Питання обурило Таю, і вона, ледве стримуючись, порадила дівчині йти до батьків.

Настя заплакала, повідомивши, що є сиротою.Дівчина попросила прихистити на кілька днів і зазначила, що Костик нічого не говорив про дружину. Таї, чисто по-людськи, стало дуже шкода молоду матір.

А як же Костя? Що він скаже, коли побачить тебе в своїй квартирі? -поцікавилася жінка. «Він не повернеться в найближчий тиждень.

Він поїхав до Туреччини з моєю знайомою. Я бачила на її сторінці в соцмережах спільні фотографії з ним. Я знайшла в квартирі, яку він знімав, поштову коробку з вашою адресою та ім’ям.

Власниця сьогодні вигнала мене, тому що Костя вже два місяці не платив за житло. Я післязавтра отримаю допомогу і зніму кімнату », — зі сльозами на очах промовила Настя.

Тая здригнулася, адже чоловік сказав їй, що поїхав у відрядження; «Залишайся», — сказала тихим голосом жінка. Тая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажав.

Приїхавши з так званого відрядження, він не став нічого пояснювати або вибачатися. Зате сказав, що це його життя і він буде їм розпоряджатися, як сам захоче.

Тримати чоловіка Таїса не стала, він пішов, потім просився назад, але вона твердо вирішила, що з такою людиною їй не по дорозі. А у Насті і її малюка все склалося добре.

Коли вона гостювала у Таї, познайомилася з її братом Віктором. Незабаром вони одружилися. Тепер у них чудова міцна сім’я. Віктор любить дитину, як рідного. А Тая дивлячись на їх щастя, пробачила Настю, навіть стала хрещеною для її дочки.

Related Post

Не треба переїжджати доти, доки штампу у паспорті не буде, і свято вірити кожному слову чоловікаНе треба переїжджати доти, доки штампу у паспорті не буде, і свято вірити кожному слову чоловіка

Зараз мені 35 років, заміжня не була жодного разу, дітей немає. Коли ми познайомилися на сайті, після невдалих стосунків (хлопець знайшов іншу), мені було 32 роки, працювала я тоді 2

Більше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зникБільше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зник

Моя історія розпочалася 4 місяці тому. Я зустріла гідного, як мені здавалося, супутника життя. Ми почали зустрічатись. З перших днів він доглядав мене. Дарував квіти, писав вірші. Постійно твердив, що

Рік тому осяяла його любу матусю ідея відібрати у мене дитинуРік тому осяяла його любу матусю ідея відібрати у мене дитину

Вийшла заміж 5 років тому, чоловік одружений до мене не був, я все думала і гадала, як такий красивий чоловік і досидів до 32 років холостим. До шлюбу я жила