fbpx

Те що відбулося далі вона не забуде ніколи

Карина працювала в компанії яка займалася виробництвом меблів. Цього разу її знову відправили в відрядження. Як же вона їх не любила.

Та ще й куди, в район. Вона попросила свого помічника організувати для неї квитки та автобус, але не було, таксі було брати надто дорого, адже це вийшло б більше 2 тисяч гривень.

А керівництво звісно ж так не розщедритися. Лишався один єдиний варіант – потяг. Звісно вона всім серцем хотіла і бажала викупити купе. Але не вийшло.

Карина дівчина яскрава, видна, всі чоловіки звісно ж, звертають на неї увагу. Так от, Карина зайшла в своє купе. -Цього тільки бракувало, що це за ч0рт. В купе сиділо к чоловіка кавказької національності.

Дівчині звісно ж стало лячно, у неї була нижня полиця, але вона забилася в куток, включила фільм в навушниках і тихенько дивилася. Те що відбулося далі вона не забуде ніколиТе що відбулося далі вона не забуде ніколи.

Ці події дуже вплинули на її життя. Карина задрімала, прокинулася від того, що хтось її розворушив. Над нею стояв один з цих чоловіків, з тату, лисий, кремезний і з бородою. Він тримав в руках якийсь предмет, з просоння дівчині було важко зрозуміти що це. Кружка, кружка з чаєм.

Він приніс їй чай. Інший сказав таку річ: -Не бійся, часто зовнішній вигляд людини не передає те, що робиться в неї на душі. В мене дочка твого віку, ми тебе не образимо, давай до нас.

Вони всю ніч пригощали її різними напоями, виноградом, цукерками. Карина дійсно запам’ятала цю поїздку надовго. А під ранок знайшла на столі цілий пакет печива та їжі, записку і візитівку.

Там було написано, що якщо щось потрібно, завжди можна звернутися до Гоги. А сама Карина була вкрита пледом, хоча засинала вона в спортивному костюмі. Ось така пригода. А як ви відноситеся до таких людей?

Related Post

Данька постійно малював “поганого дядьку”, а батьки йому не вірилиДанька постійно малював “поганого дядьку”, а батьки йому не вірили

Зі школи я дружила з Катею. Потім поступили в один вуз, і обидві вискочили заміж. У Каті були заможні батьки. На весілля вони подарували молодим трикімнатну квартиру. Через рік у

З майбутнім чоловіком спілкуємося з 6 років, скоро весілля, а я вагаюся… Може це не кохання?З майбутнім чоловіком спілкуємося з 6 років, скоро весілля, а я вагаюся… Може це не кохання?

Від дитячої дружби до весілля. Відносини завдовжки 18 років… Багато хто шукають свою любов, але так ніколи і не знаходять, змінюючи одних людей на інших, але так і залишаються самотніми.

Моя матір не хотіла щоб я народила їй внучку, а тепер проситься спілкуватися з дітьмиМоя матір не хотіла щоб я народила їй внучку, а тепер проситься спілкуватися з дітьми

Я завжди вважала свою матір прекрасною і люблячою жінкою. Вона трепетно відносилася до дітей. 2 роки назад я народила першого внука. Вони душі в ньому не чаяли разом з дідусем.