Те, заради чого і був обман (на благо сім’ї) розбилося і тепер не склеїти!

Хочу розповісти свою історію. Я не зраджував і не збирався, намагався приходити раніше додому, а приходячи повністю звільняв дружину від домашніх турбот та проблем. Я, приходячи з роботи, міг приготувати вечерю, закинути прання, прибрати у ванній.

Коротше, що треба те й робив, причому без прохань. Вночі моя дружина не була обділена ніжністю! На пологах я був присутній, підтримував, після пологів залишився з коханою та малюком у палаті, і поки у дружини загоювалися шви, я повністю був із сином, тільки підносив до грудей!

Я дуже люблю свою сім’ю, але я маю одну проблему — я ніколи не ділюся ні з ким своїми проблемами! По молодості потрапив у дуже неприємну історію, яка спричинила великі фінансові проблеми і втрати, дружина про це знала поверхово, я багато в чому її обманював, думаючи, що все вирішу сам, а в результаті тільки заривався все глибше і глибше!

Коли вона остаточно зрозуміла, що щось не те, вирішила поговорити. Я знову розповів поверхово та не всю правду! Після нашої розмови вона позичила грошей у рідних і близьких, щоб допомогти мені, і коли ми віддали ці гроші, сподіваючись, що все вже налагодитися, у мене пішла дуже чорна смуга на роботі.

Я знову брехав, що все добре і заспокоював, але йшов час, і борги треба віддавати, крім тих, що взяла дружина, щоб прикрити ще ті, про які я не говорив. Коротше почалися проблеми, мені довелося переїхати до моїх батьків.

Зараз дружина подає на розлучення, я їй дуже багато брехав. Люблю її та сина, але після всього мене наче паралізувало, я читаю багато літератури, хочу все змінити, змінитися сам, а до дружини навіть соромно підійти. Хоч і живемо під одним дахом, і спимо в одному ліжку поки що, я реально розумію, що неправий, і сам у всьому винен.

Бережіть свої сім’ї, дітей, дружин і нічого не бійтеся, особливо правди. Мені 30 років, а я реально такий порожній усередині, тому що те, заради чого і був обман (на благо сім’ї) розбилося і тепер не склеїти!

І справді, якщо дружина подала на розлучення, то риса підведена, а на тебе реально дивляться жалісливо, це ще страшніше і болючіше!

You cannot copy content of this page