Перейти до вмісту

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

  • від

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом.

Незважаючи на це хлопець мене любить, добре ставиться, навіть про сім’ю і майбутнє весілля іноді говорить.

Я не знаю, чи хочу виходити за нього заміж і створювати сім’ю, тому що не впевнена до кінця в наших відносинах, в своїх почуттях.

Поки ніякі інші варіанти не розглядаю, нікого не шукаю, але жити окремо від батьків (він платить за наймане житло) мені подобається. Дозволити окрему квартиру сама не можу – вчуся.

Останнім часом хлопець (старше мене на 5 років) все частіше став читати умови іпотеки.

Заглянула в історію браузера, поки хлопець був на роботі, а там інформація про процентні ставки в різних банках. Відразу задумалася, що своя власна квартира – це дуже класно, а при розлученні якщо що половина дістанеться мені.

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку.

Квапити і самій наполягати на тому, що пора в ЗАГС – дивно. Почитала на форумах: деякі дівчата говорили, що вагітні, а потім, вже після пропозиції і оформлення шлюбу, повідомляли, що стався викидень.

Ні, я не планую розлучитися з хлопцем після весілля, щоб відсудити половину житла, просто квартира – це ж вагомий привід для походу в ЗАГС?