fbpx

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом.

Незважаючи на це хлопець мене любить, добре ставиться, навіть про сім’ю і майбутнє весілля іноді говорить.

Я не знаю, чи хочу виходити за нього заміж і створювати сім’ю, тому що не впевнена до кінця в наших відносинах, в своїх почуттях.

Поки ніякі інші варіанти не розглядаю, нікого не шукаю, але жити окремо від батьків (він платить за наймане житло) мені подобається. Дозволити окрему квартиру сама не можу – вчуся.

Останнім часом хлопець (старше мене на 5 років) все частіше став читати умови іпотеки.

Заглянула в історію браузера, поки хлопець був на роботі, а там інформація про процентні ставки в різних банках. Відразу задумалася, що своя власна квартира – це дуже класно, а при розлученні якщо що половина дістанеться мені.

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку.

Квапити і самій наполягати на тому, що пора в ЗАГС – дивно. Почитала на форумах: деякі дівчата говорили, що вагітні, а потім, вже після пропозиції і оформлення шлюбу, повідомляли, що стався викидень.

Ні, я не планую розлучитися з хлопцем після весілля, щоб відсудити половину житла, просто квартира – це ж вагомий привід для походу в ЗАГС?

Related Post

Не можу пробачити, але і розлучатися не хочуНе можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися,

Один із дивних випадків, які бувають в дорозі стався з моїм знайомим, малюк, який їхав з ним в машині дивом врятувавсяОдин із дивних випадків, які бувають в дорозі стався з моїм знайомим, малюк, який їхав з ним в машині дивом врятувався

Співробітниця розповіла. Її знайомий на вихідних їздив з дитиною у справах. По дорозі підібрав колегу, тому терміново кудись їхати треба було. І малюк раптом заканючив, хоч і сидів на самому

facebook