Тепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що ставлення чоловіка до мене зміниться

Зміни у житті, більшість людей планують або з понеділка, або з першого числа. І запланована дата непомітно відсувається на невизначений час. І я не виключення. Коли помітила, що одяг став замалий, подумала, що ось піду у відпустку, з’явиться більше вільного часу і займуся собою. Почну вранці бігати, робити зарядку.

Перші кілька днів відпустки не дуже хотілося вставати рано заради цього. Вирішила, що трохи відісплюся, а потім вже точно робитиму фізичні вправи. Не так у мене багато задоволень у житті, щоб не дати собі відпочити навіть у відпустці або відмовитися від шматочка торта.

Але час минав, а я так і не почала не те що бігати вранці, але навіть не змогла змусити себе робити ранкову зарядку. Заспокоювалася тим, що відпустка для того й дається, щоб відпочити. А зайві кілограми тим часом лише збільшувалися. Коли я побачила на вагах відмітку 110 кілограмів, у мене почалася депресія. Я зрозуміла, що час я прогаяла і тепер привести себе в норму буде значно складніше.

Я раніше не особливо вірила, що чоловік мене любитиме виключно за мої моральні якості, а не за зовнішність, а тепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що його ставлення до мене зміниться. Але чоловік якось сказав, що така вага шкідлива для здоров’я, а він мене любить, і не хоче, щоб у мене були проблеми.

І я вирішила, що настав час спробувати всі способи, щоб схуднути, включаючи екзотичні та нетрадиційні. До того ж чоловік, порадившись, купив нам велосипеди, і тепер ми у вихідні їдемо разом на прогулянки до парку.

Такі спільні катання допомогли нам краще зрозуміти своїх дітей, що підростають. Раніше кожен був зайнятий своїми справами. Дочка та син свій вільний час проводили в основному за комп’ютером, чоловік перед телевізором, а я на кухні.

Зараз ми багато часу проводимо на природі все разом, ділимося новинами, проблемами і це дуже нас усіх об’єднало. Не кажучи вже про те, що я стала набагато стрункішою. Я вдячна чоловікові за підтримку, не знаю, чому не додумалася до цього раніше.

Можливо, мій досвід комусь допоможе схуднути та покращити стосунки в сім’ї. Головне – перестати лінуватися і зрушити справу з мертвої точки!

Related Post

Андрій шукав свою мед.книжку, але знайщов справку своєї дружини з передчасними пологами… Він тоді був у відрядженні рікАндрій шукав свою мед.книжку, але знайщов справку своєї дружини з передчасними пологами… Він тоді був у відрядженні рік

Жінок, відданих до кінця, просто не існує – за дуже рідкісним винятком. Кожен чоловік про це знає – тільки один переживає, другий мириться, а третій щосили намагається не звертати на

Хлопець почав говорити мене гидоти коли я не захотіла дати йому другий шанс… Виходить я правильно зробила?Хлопець почав говорити мене гидоти коли я не захотіла дати йому другий шанс… Виходить я правильно зробила?

Відносини 2.0: шанс на перезавантаження… Я завжди вважала, що зруйновані відносини реінкарнувати не можна. Хоча можна, звичайно, але краще цього не робити. Мабуть, мій хлопець так не вважав, коли через

Він розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стеліВін розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стелі

Все почалося з того, що мені подзвонили батьки і дуже слізно попросили приїхати. По телефону мама сказала, що в сусідньому місті померла її давня подруга. Мама разом з татом зібралися