Тепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що ставлення чоловіка до мене зміниться

Зміни у житті, більшість людей планують або з понеділка, або з першого числа. І запланована дата непомітно відсувається на невизначений час. І я не виключення. Коли помітила, що одяг став замалий, подумала, що ось піду у відпустку, з’явиться більше вільного часу і займуся собою. Почну вранці бігати, робити зарядку.

Перші кілька днів відпустки не дуже хотілося вставати рано заради цього. Вирішила, що трохи відісплюся, а потім вже точно робитиму фізичні вправи. Не так у мене багато задоволень у житті, щоб не дати собі відпочити навіть у відпустці або відмовитися від шматочка торта.

Але час минав, а я так і не почала не те що бігати вранці, але навіть не змогла змусити себе робити ранкову зарядку. Заспокоювалася тим, що відпустка для того й дається, щоб відпочити. А зайві кілограми тим часом лише збільшувалися. Коли я побачила на вагах відмітку 110 кілограмів, у мене почалася депресія. Я зрозуміла, що час я прогаяла і тепер привести себе в норму буде значно складніше.

Я раніше не особливо вірила, що чоловік мене любитиме виключно за мої моральні якості, а не за зовнішність, а тепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що його ставлення до мене зміниться. Але чоловік якось сказав, що така вага шкідлива для здоров’я, а він мене любить, і не хоче, щоб у мене були проблеми.

І я вирішила, що настав час спробувати всі способи, щоб схуднути, включаючи екзотичні та нетрадиційні. До того ж чоловік, порадившись, купив нам велосипеди, і тепер ми у вихідні їдемо разом на прогулянки до парку.

Такі спільні катання допомогли нам краще зрозуміти своїх дітей, що підростають. Раніше кожен був зайнятий своїми справами. Дочка та син свій вільний час проводили в основному за комп’ютером, чоловік перед телевізором, а я на кухні.

Зараз ми багато часу проводимо на природі все разом, ділимося новинами, проблемами і це дуже нас усіх об’єднало. Не кажучи вже про те, що я стала набагато стрункішою. Я вдячна чоловікові за підтримку, не знаю, чому не додумалася до цього раніше.

Можливо, мій досвід комусь допоможе схуднути та покращити стосунки в сім’ї. Головне – перестати лінуватися і зрушити справу з мертвої точки!

Related Post

Коли дізналася, що вони розлучаються, це стало для мене великою несподіванкоюКоли дізналася, що вони розлучаються, це стало для мене великою несподіванкою

У мене є подруга дитинства, дружимо досі, до того ж вона ще й хрещена моєї дитини. Заміж я вийшла раніше за неї на два роки, відтоді минуло вже понад двадцять

Розвернулася і пішла, кинула Наті щось про те, що приходь, Віктор теж буде радийРозвернулася і пішла, кинула Наті щось про те, що приходь, Віктор теж буде радий

В хаті пахло їжею. Завтра вже мало бути весілля, мати з сестрами та тіткою були заклопотані на кухні, а Вітя бігав з кутка в куток, не знаючи куди себе подіти.