fbpx

Тепер мене мучить совість, а ще, я шалено боюсь, адже такі справи так просто не сходять з рук

Зараз я стою перед дуже складним вибором, совість, чи чоловік якого я дуже сильно кохаю. Так сталося, що мої батьки не останні люди в цьому місті, тому наше оточення звісно ж теж не просте.

Але я завжди старалася не виділятися, особливо в компанії друзів, майже ніхто і ніколи не був в моєму домі, тільки в квартирі моєї бабусі. Я не хотіла бути білою вороною серед звичайних нормальних людей.

Звісно ж в мене було ще одне оточення і ще одна компанія де я відпочивала ввечері чи вночі, ці люди більш забезпеченні, такі ж в них і батьки.

А рік назад я познайомилася з хлопцем якого сильно люблю і чекаю від нього дитинку. Він тоді був власником СТО, але щось пішло не так. Його бізнес прогорів, тепер він хоч і живе у власній квартирі, та перебивається різними заробітками та халтурами.

А зовсім недавно у нього почали з’являтися гроші, він мені почав дарувати дорогі подарунки, речі, купив машину. Я старалася не лізти в це все, а потім дізналася що він ремонтує машини які знаходяться в розшуку.

По суті нічого страшного в цьому немає, але ж і доброго теж не багато. Коли я була приїхала до нього на роботу, то побачила авто, яке належить одному хлопцю з цієї багатої компашки. У нього таких машин з кілька десятків.

Але ситуація не з самих приємних. Тепер мене мучить совість, а ще, я шалено боюсь, адже такі справи так просто не сходять з рук. Пишу анонімно і прошу поради.

Related Post

Як я маленькою мила чужий посуд і чужі підлоги…Як я маленькою мила чужий посуд і чужі підлоги…

Хочу розповісти історію, від якої багато людей в шоці, коли я її розповідаю. Але саме завдяки їй я навчилася шити і стала зараз власницею ательє. Коли я була маленькою ще