Тепер мені треба відпочинок від всіх, я не хочу щоб чоловік їхав зі мною

Ми в шлюбі вже майже 10 років, перших 7 жили дуже бідно, бо збирали на квартиру. Так сталося, що я народила відразу близнюків після весілля, тому і не могла працювати, навіть віддалено, діти потребували уваги, при великому бажанні звісно, можна було знайти підзаробіток, але я вирішила перетерпіти.

Натомість не купувала нічого для себе, доношувала той одяг який був, косметику не брала, їла що було, не перебирала. В результаті після пологів нарешті схудла і до 3 десятку хоч привела себе в порядок.

На те щоб скинути 50 кілограмів мені знадобилося майже 5 років, худла я дуже довго, такий у мене організм.

І дійсно, народила в 20, були проблеми з зайвою вагою, дуже серйозні, волосся, нігті, шкіра залишали бажати кращого, потім пігментні плями, яких я не могла позбутися, худла, але швидко набирала, якщо худла, то вся шкіра обвисала.

Тому чоловік ніколи не брав мене з собою в гості чи на відпочинок. За ці 10 років він їздив двічі на море на 10 днів, а я і не просилася, я сама собі не подобалася.

Тепер все інакше, адже я маю роботу, окрім цього ще й гарно заробляю на виготовленні букетів на замовлення, благо в мене така робота, що дозволяє це робити прямо на робочому місці, діти пішли до школи, зараз їм по 9 з половиною років, дорослі вже.

Я привела себе в порядок, моя шкіра вгладає не на 30, а на 18, без перебільшень, бо коли я сиділа вдома, не фарбувалася, не зіпсувала обличчя косметикою, зате робила маски, використовувала відвари трав, а ще спорт, підтяжка за допомогою вправ. Я скажу, я красуня, без зайвої сором’язливості.

І тепер діти приїхали в табір на 5 тижнів, мені на роботі дали відпустку, тому що вирішили робити ремонт приміщення. Тільки середина весни, погода шикарна, не холодно, не жарко. І я подумала, поїду теж на відпочинок. Сама.

Чоловіка поставила перед фактом, як він колись робив, сказала що дітей ще тижні 3 не буде точно. Він просився зі мною, але я не хочу. Тепер я красива, а він, він більше схожий на дідугана, який постійно ходить і гримає на всіх. Так він тяжко працював, а я що, ні?

Сказав що якщо поїду, то розлучиться зі мною, але я не вірю. Тепер, знаєте, мені треба відпочинок від всіх інших. Може я не правильно чиню, але зі мною так теж робили.

Related Post