fbpx

Тепер прошу щоб вони щовечора махали мені рукою в камеру о 21.00, коли ідуть з роботи

В нашому місті поставили камери спостереження і я дуже люблю іноді заходити на офіційний сайт і коли мені сумно, то дивитися прямий ефір з цих камер.

Трансляція відбувається в реальному часі, тому прикольно наглядати за ти як різні люди проходять крізь парк, фотографуються, як знайомляться парочки, я доречі за однією парою кілька днів спостерігав так.

Я захворів зараз, і сиджу вдома з ангіною, тому робити більше нічого. Ось була одна пара, яка постійно зустрічалася на одному місці, а як свідок початку їхніх відносин радів всім серцем, адже в перший день коли я почав спостерігати за людьми вони познайомилися. Я хоч і розумію, що це не правильно, порушую приватність і все таке, але ж цікаво.

Ось так я спостерігав за їхніми прогулянками в парку. А потім вони різко перестали з’являтися. Я чому був впевнений що вони розійшлися.

Мені так прикро стало, я навіть себе почав винити в цьому. Всім серцем, щиро, я щовечора заходив подивитися чи не з’явилася моя парочка на горизонті. Але всі місця де б вони могли бути разом, там де є камери і вони гуляли вперто не показували мені те що я хочу побачити.

На якийсь час я забув про це все, але в голові постійно прокручував одну і ту ж картинку, як вони сваряться і розходяться. А потім я зустрів цю дівчину і сказав що мені шкода, що вона тепер не гуляє з своїм хлопцем.

Спочатку вона не зрозуміла хто я, а потім розсміялася, коли я все розказав. Виявляється вони з’їхалися і живуть на поверх вище.

А я 3 тижні картав себе за те що це я зурочив і вони посварилися, нормальні? Тепер прошу щоб вони щовечора махали мені рукою в камеру о 21.00, коли ідуть з роботи через парк, так я буду знати що вони разом.

Related Post

Була спонтанна, смілива, чесна…Була спонтанна, смілива, чесна…

Зациклилася на безнадійних відносинах, не можу відчепитися думками. Мені 26, двічі розлучена, має доньку від першого шлюбу, 5 років. З Ігорем нас познайомила спільна знайома майже 3 місяці тому. Йому

Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?

Назріла ситуація з чоловіком, не знаю, як делікатніше йому відмовити. Зустрічаємося вже якийсь час, зазвичай у вихідні ходимо в кафе, а далі ночуємо у мене. Вранці я мрію скоріше його