Тепер прошу щоб вони щовечора махали мені рукою в камеру о 21.00, коли ідуть з роботи

В нашому місті поставили камери спостереження і я дуже люблю іноді заходити на офіційний сайт і коли мені сумно, то дивитися прямий ефір з цих камер.

Трансляція відбувається в реальному часі, тому прикольно наглядати за ти як різні люди проходять крізь парк, фотографуються, як знайомляться парочки, я доречі за однією парою кілька днів спостерігав так.

Я захворів зараз, і сиджу вдома з ангіною, тому робити більше нічого. Ось була одна пара, яка постійно зустрічалася на одному місці, а як свідок початку їхніх відносин радів всім серцем, адже в перший день коли я почав спостерігати за людьми вони познайомилися. Я хоч і розумію, що це не правильно, порушую приватність і все таке, але ж цікаво.

Ось так я спостерігав за їхніми прогулянками в парку. А потім вони різко перестали з’являтися. Я чому був впевнений що вони розійшлися.

Мені так прикро стало, я навіть себе почав винити в цьому. Всім серцем, щиро, я щовечора заходив подивитися чи не з’явилася моя парочка на горизонті. Але всі місця де б вони могли бути разом, там де є камери і вони гуляли вперто не показували мені те що я хочу побачити.

На якийсь час я забув про це все, але в голові постійно прокручував одну і ту ж картинку, як вони сваряться і розходяться. А потім я зустрів цю дівчину і сказав що мені шкода, що вона тепер не гуляє з своїм хлопцем.

Спочатку вона не зрозуміла хто я, а потім розсміялася, коли я все розказав. Виявляється вони з’їхалися і живуть на поверх вище.

А я 3 тижні картав себе за те що це я зурочив і вони посварилися, нормальні? Тепер прошу щоб вони щовечора махали мені рукою в камеру о 21.00, коли ідуть з роботи через парк, так я буду знати що вони разом.

Related Post

Університетська подруга вирішила підставити мене, але зло завжди повертається, як і доброУніверситетська подруга вирішила підставити мене, але зло завжди повертається, як і добро

У мене є подруга Аня, це ще з тих,що лишилися після універу. Досить цікава дівчина. Вона ніколи не займала принципової позиції, завжди була дуже товариською і справедливою. Коли черговий раз

Людмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 роківЛюдмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 років

У студентські роки, закоханість у викладача, для дівчат, була звичайним явищем. На першому курсі деякі дівчата нашої групи були закохані в одного викладача. Мені тоді, в шістнадцять років, здавалося це