fbpx

Тепер я розриваюся між двома рідними людьми

Зовсім нещодавно я розлучилася з своїм чоловіком, нашому сину тобі було лише 7 місяців. Він виявився зовсім не тією людиною, за кого себе видавав.

Саме тому, я переїхала до матері з сином, вона мені дуже сильно допомагала, за що я їй буду вдячна до кінця життя. Коли сину виповнився рік, я познайомилася з одним цікавим чоловіком.

Він не був одружений, не має дітей, живе сам в своїй квартирі. Я довгий час не наважувалася сказати матері про це, але коли наші відносини набирали обертів, треба було щось вирішувати. Одного вечора ми прийшли з тортом з Олегом додому до мами разом.

Вона дуже гарно його прийняла, жартувала, не сказала нічого поганого, а коли ми попрощалися і він пішов додому, її вираз обличчя дуже змінився.

-Не пройшло і 3 місяців відтоді як ти розлучилася, і тепер маєш вже нового чоловіка? Яка ти мама, якщо в першу чергу думаєш як і куди всунути свою п’яту точку. Якщо ти не перестанеш зустрічатися з цим чоловіком, то я заберу в тебе сина.

Проридала всю ніч, а на ранок чесно розповіла все Олегу. Я не розраховувала на підтримку, та він сказав, що готовий чекати, пояснив, що мама просто переживає за мене. Але сказав ще й те,що двері його дому завжди відкриті для мене і сина.

Тепер в мене немає ніякого бажання спілкуватися з мамою, збираю речі з острахом і зі сльозами на очах згадую ті слова, які вона мені сказала. Я думала що рідна людина порадіє за мене, а виявилося, що вона проти того, щоб я влаштовувала своє життя, мовляв поки син не виросте, ніяких чоловіків, окрім батька дитини.

Я дуже люблю маму, знаю що вона бажає мені добра, але не знаю як правильно чинити в такій ситуації, і Олега я теж кохаю. Тепер я розриваюся між двома рідними людьми.

Related Post

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаюКинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені.

Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбитьДумаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший