Тепер я розриваюся між двома рідними людьми

Зовсім нещодавно я розлучилася з своїм чоловіком, нашому сину тобі було лише 7 місяців. Він виявився зовсім не тією людиною, за кого себе видавав.

Саме тому, я переїхала до матері з сином, вона мені дуже сильно допомагала, за що я їй буду вдячна до кінця життя. Коли сину виповнився рік, я познайомилася з одним цікавим чоловіком.

Він не був одружений, не має дітей, живе сам в своїй квартирі. Я довгий час не наважувалася сказати матері про це, але коли наші відносини набирали обертів, треба було щось вирішувати. Одного вечора ми прийшли з тортом з Олегом додому до мами разом.

Вона дуже гарно його прийняла, жартувала, не сказала нічого поганого, а коли ми попрощалися і він пішов додому, її вираз обличчя дуже змінився.

-Не пройшло і 3 місяців відтоді як ти розлучилася, і тепер маєш вже нового чоловіка? Яка ти мама, якщо в першу чергу думаєш як і куди всунути свою п’яту точку. Якщо ти не перестанеш зустрічатися з цим чоловіком, то я заберу в тебе сина.

Проридала всю ніч, а на ранок чесно розповіла все Олегу. Я не розраховувала на підтримку, та він сказав, що готовий чекати, пояснив, що мама просто переживає за мене. Але сказав ще й те,що двері його дому завжди відкриті для мене і сина.

Тепер в мене немає ніякого бажання спілкуватися з мамою, збираю речі з острахом і зі сльозами на очах згадую ті слова, які вона мені сказала. Я думала що рідна людина порадіє за мене, а виявилося, що вона проти того, щоб я влаштовувала своє життя, мовляв поки син не виросте, ніяких чоловіків, окрім батька дитини.

Я дуже люблю маму, знаю що вона бажає мені добра, але не знаю як правильно чинити в такій ситуації, і Олега я теж кохаю. Тепер я розриваюся між двома рідними людьми.

Related Post

Останні десять років мене переконують у тому, що мені терміново треба народжуватиОстанні десять років мене переконують у тому, що мені терміново треба народжувати

Мені 27 років, у мене є коханий чоловік, з яким у нас все просто чудово вже три роки. Я щаслива і мене все влаштовує, але кого це хвилює? Адже рідні

З’їздила до Європи і усвідомила, чому в них такі чистенькі дороги та машини, от би й у нас такЗ’їздила до Європи і усвідомила, чому в них такі чистенькі дороги та машини, от би й у нас так

Якщо прогулятися будь-яким європейським містом, можна помітити, що європейські машини сяють чистотою. Причина не в тому, що вони миють їх щодня. Просто вони не так швидко брудняться. Справа в тому,

До мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немаєДо мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немає

Всі відносини з чоловіками починаються дуже бурхливо: величезні букети троянд, залицяння, дорогі ресторани. Провести 20 годин в літаку заради зустрічі зі мною – не проблема. Але потім все сходить нанівець.