ЦЕ EASY Життєві історії Тепер я слабка людина без особливих цілей, гублюся у спілкуванні з людьми, не люблю чоловіка, брешу на кожному кроці і, головне — я коханка

Тепер я слабка людина без особливих цілей, гублюся у спілкуванні з людьми, не люблю чоловіка, брешу на кожному кроці і, головне — я коханка

Мені 30 років. Я виросла у зразковій сімʼї: люблячі одне одного батьки, старша сестра-подруга, сімейні цінності, любов і мир у сім’ї, середній достаток без розпещеності, досягнення цілей лише самотужки.

Я мріяла про подорожі, про другу половину, щоб як справжні споріднені душі, була зіркою у будь-якій компанії. У мене горіли очі, у прямому значенні слова. Я була зразковою ученицею з нотками милого бунтарства, люблячою та улюбленою дочкою, успішною студенткою, наймолодшим фахівцем на роботі.

У мене були принципи: не брехати, не дурити, не робити боляче. Я приваблива природною красою. У мене чудові губи, шикарна фігура, густе, довге від природи волосся, котячі зелені очі.

У мене закохувалися, але я чекала на того, кого по-справжньому полюблю, і ніколи не водила за носа закоханих у мене хлопців. І, до всього іншого, різко і активно засуджувала зради, тримала в облозі відразу одружених, які чомусь завжди лізли до мене, як бджоли на мед.

У 24 роки я вийшла заміж за свого першого, єдиного хлопця і чоловіка. Я була щаслива, заради нього я змінила своє життя на 180 градусів, переїхала до невеликого містечка, зайнялася новою справою.

Після того з’ясувалося, що він мені зраджував до шлюбу, поки я залишалася вдома. Хотіла піти, він благав, клявся, але в мені наче все померло. Я дала йому другий шанс, щиро вірячи, що пробачу та зможу знову відчути щось. Адже то була моя мрія!

І пробачила, а точніше, розлюбила. Якоїсь миті пекуча образа перетворилася на байдужість. Я доглядаю чоловіка, ми проводимо разом час, я захоплююся ним, як чоловіком, хвалю його, але насправді мені байдуже. Він хороша людина, прекрасний коханець і сильний чоловік. У нас дитина, і ми разом.

Тепер я зовсім інша людина. Можливо, цей темний бік сидів у мені давно і прокинувся з віком. Мені здається, що дружиною, зразковою жінкою і вірною своїм принципам людиною був хтось інший. Тепер я любляча мати, і на цьому всі мої позитивні ролі закінчуються.

Тепер я слабка людина без особливих цілей, гублюся у спілкуванні з людьми, не люблю чоловіка, брешу на кожному кроці і, головне — я коханка. І не просто коханка, а безнадійно потонула у своїй пристрасті заміжня жінка. Мати.

До коханця кохання немає, але він замінює мені цілий світ, він розумний, дотепний, пристрасний, захоплюється мною, і, звичайно, давно одружений з коханою жінкою, яку не покине (та мені й не треба).

Впали всі мої принципи на рівному місці. Не від великого кохання, не від нещасного життя. Якоїсь миті я стала від коханця залежна, і тепер не можу відвикнути від нього. А він тільки дозволяє себе любити, як то кажуть (хоча тут не про кохання).

Коли ми бачилися минулого тижня, він сказав: “Я давно хотів сказати, у тебе чомусь більше не горять очі”. Звичайно, він спантеличив цим питанням, але для мене це має інше значення.

Я більше не мрію. Я брешу. Бігаю за одруженим чоловіком у пошуках його схвалення, хоча майбутнє з ним мені не потрібне (а він це бачить і поводиться жахливо). Але без нього чомусь не можу.

Де ж де я втратила себе?

Related Post

Віктор Чайка покинув окуповане село, пройшовши пішки 250 км за шість днівВіктор Чайка покинув окуповане село, пройшовши пішки 250 км за шість днів

Село Приморське, що у Херсонській області, з перших днів повномасштабної війни опинилося під окупацією. 24 лютого російські війська через Приморське пішли на Херсон та Миколаїв. Доля багатьох людей у цій

Ми просто вирішили прийняти той факт, що більше Ірини Василівни для нас не існує. Чоловік підтримав моє рішення та сказав, що заблокує її номер телефону. Це рішення не дало мені жодного морального задоволення, але одне знала точно. Людей, які не можуть відповідати за свої слова, тим більше перед сином та онуками, потрібно просто видаляти зі свого життяМи просто вирішили прийняти той факт, що більше Ірини Василівни для нас не існує. Чоловік підтримав моє рішення та сказав, що заблокує її номер телефону. Це рішення не дало мені жодного морального задоволення, але одне знала точно. Людей, які не можуть відповідати за свої слова, тим більше перед сином та онуками, потрібно просто видаляти зі свого життя

З дитинства тато завжди вчив мене тримати слово перед іншими. Незважаючи на те, що сина у нього ніколи не було, я, його дочка, добре засвоїла цей урок. Не хочу хвалитися,