fbpx

Терпець урвався у Надії, жінка розлютилася на кумів, в пориві ненависті вирушила в сусіднє село до бабці. Бабка нашептала, щось на ганчірочку і віддала гості, веліла кинути під поріг кривдникові

Магія це страшна сила. А чорна магія, спрямована на знищення це крах всього живого. Хтось вірить в потойбічні сили, а хтось ні, але від цього, сила у магів, віщунів, ворожок і шаманів не убуває.

Містичні історії з трагічним кінцем відбуваються постійно. Хто знає, може це відбувається саме тут і саме зараз. Хочеться розповісти історію, яка сталася в глибинці.

Жили по сусідству дві нерозлучні подруги, Ольга і Надя. Дружили, хліб сіль між собою ділили. Сім’єю обзавелися, кумами стали. У обох сім’ї, діти, чоловіки.

Пробігла чорна кішка між жінками. Чи то злі язики допомогли, чи то самі здуру чогось не поділили. Через чутки по силі, стали ворогами.

Ольга, жінка, владна, трохи єхидна, і дуже злопам’ятна, вирішила першою завдати удару своїй суперниці. Почалася тиха війна з того, що Ольга отруїла ні в чому не повинною собаку сусідів.

Надія, боязка і добра жінка, відразу ж зрозуміла хто винен, не втрачаючи часу, завдала удару у відповідь, кинувши в колодязь опонентки дохлу курку.

Подібні інциденти з обох сторін тривали роками. Час минав, діти виросли, і роз’їхалися хто куди. З усім можна було мірятись, але терпець урвався у Надії, жінка розлютилася на кумів, в пориві ненависті вирушила в сусіднє село до бабці.

Бабка нашептала, щось на ганчірочку і віддала гості, веліла кинути під поріг кривдникові. Злягла сусідка на пів року, лікарі не знали що робити, нічого не допомагало.

Сподобалося це Надії, знову до бабки звернулася. Тільки прохання було страшне. Захотіла сина єдиної кумасі своєї зі світу білого прогнати. Бабка знову, щось нашептала, дала, і відправила жінку.

Щось не віщувало біди, весела Надія чекала свою дочку з майбутнім зятем в гості. З волі долі дочка Надії зі своїм молодим чоловіком запізнилася на автобус, і тому вирішила дістатися на попутці.

Чекати довго не довелося, зупинилася іномарка, подиву у дівчини не було меж, за кермом сидів син тієї самої сусідки Ольги, і за сумісництвом перша любов дівчини.

Хлопці сіли в машину, і вирушили в рідне село. Але по дорозі трапилася страшна аварія. Двоє хлопців залишилися живі, а дочка Надії загинула на місці.

Хотіла жінка наслати прокляття на сина своєї сусідки, але доля забрала єдину дочку.

Related Post

Заміжня, в декреті, але страждаю через колишнього коханцяЗаміжня, в декреті, але страждаю через колишнього коханця

Я заміжня, недавно пішла в декрет. Але продовжую спілкуватися зі своїм начальником, з яким до недавнього часу були відносини. Ми не обговорювали, що між нами, хоча я і просила його

Люда поїхала за кордон щоб заробити грошей, а зустріла справжнє кохання…Люда поїхала за кордон щоб заробити грошей, а зустріла справжнє кохання…

Почну мабуть з того, що я маю дочку 6 років і перебуваю у цивільному шлюбі, в якому живу близько 4 років. У нашій родині досить таки все гладко, крім фінансової