Теща дізналася, що я даю гроші своїй мамі, і почала відправляти її на роботу

 

Я одружився 5 років тому і думав, що моє життя буде схожим на казку. Тоді я ще не знав, що жити мені доведеться під одним дахом не лише з дружиною, а й із тещею.

Загалом, Олена Василівна — жінка непогана. Готує смачно, вдома прибирає і таке інше. Але її людські якості, м’яко кажучи, кульгають. Розповідаю про все по порядку.

Коли я тільки-но починав зустрічатися зі своєю Настею, вона відразу ж попередила мене, що мати в неї сувора. Мовляв, краще нічого зайвого не ляпнути, коли ми знайомитимемося.

Наші стосунки розвивалися дуже бурхливо, і вже за кілька тижнів я сидів за святковим столом у Насті вдома. Я тільки-но закінчив університет і працював стажером у компанії свого дядька.

«І що ти плануєш далі робити? Так і будеш, як щур, сидіти в офісі? Чи думаєш ти про те, як заробляти великі гроші?» — Олена Василівна одразу ж завалила мене запитаннями. А я, якщо чесно, про все це не думав. З горем навпіл ми розійшлися. Але осад у мене залишився. І недарма, бо теща ще не раз заговорить зі мною про гроші.

Після весілля ми вирішили якийсь час пожити разом із Оленою Василівною. Дружина аргументувала це тим, що ми швидше накопичимо гроші на свою квартиру. Я був не проти, бо думав, що життя з тещею під одним дахом дасться мені легко.

Але проблеми почалися майже одразу. Мати Насті взяла під свій контроль сімейний бюджет. І мене про це, звісно, ​​ніхто не запитав. Розмовляти з тещею було марно. Вона затикала мені рота тим, що я ще недосвідчений і в грошах нічого не розумію. Але незабаром я почав заробляти більше.

Тоді з’явилася нова проблема. Не стало мого батька, а моя бідна мама ледь-ледь зводила кінці з кінцями. Їй було тяжко і фізично, і морально. Батько до останнього ходив на роботу, вона його доконала. А мати вже кілька років хворіла і через це працювати просто не могла.

Тому тепер мені треба допомагати їй грошима. Спершу я віддавав їй частину своєї зарплати, і домашні про це знали.

Але тещі дуже не подобалося, що я забирав гроші з сім’ї. Хоч би як я намагався пояснити їй, що іншого виходу немає, до неї не доходило.

Потім, коли мені вкотре підняли зарплату, я про це не сказав ні дружині, ні тещі. Виходило давати мамі більше грошей.

Я навіть зміг відправити її до санаторію підлікуватися та відпочити. Але недарма кажуть, що рано чи пізно все таємне стає очевидним.

Про підвищення зарплати дізналася моя Настя. Вона влаштувала мені скандал, мовляв, я їй брешу і не довіряю. А коли я розповів, чому так вчинив, вона ще більше розлютилася.

Виявилося, її теж дратує, що я допомагаю своїй мамі. Мовляв, не така вже вона стара й хвора, щоб сидіти на шиї у дорослого сина.

Тоді не витримав уже я: «А тебе не бентежить, що твоя мати так само сидить на шиї у нас? Адже вона теж не працює, Настя!»

Дружині мої звинувачення не сподобалися настільки, що вона виставила мене за двері і сказала йти ночувати до «улюбленої матусі».

Мене це сильно зачепило. Ось уже тиждень я живу з мамою та не розумію, що робити далі. Мені здавалося, що моя дружина мене розуміє. Але вона, як і раніше, підтримує позицію своєї матері. Який взагалі сенс у таких відносинах?

Related Post

На правах анонімності: стежу за колишнім. Я його не кохаю і почуттів немає, але стежу за кожним кроком його і нових дівчинНа правах анонімності: стежу за колишнім. Я його не кохаю і почуттів немає, але стежу за кожним кроком його і нових дівчин

Пишу сюди на правах анонімності. Досить соромно таке писати під справжнім ім’ям. Якщо чесно, то не знаю, наскільки відвертою мені варто бути і якою має бути за обсягом історія. Адже

Роками не могла привчити своїх хлопців до порядку, а тепер вдячна свекрусі що вона до нас переїхалаРоками не могла привчити своїх хлопців до порядку, а тепер вдячна свекрусі що вона до нас переїхала

Маю 2 дітей, але іноді здається що 4. Я живу в великому будинку з своїми синами, чоловіком та меншим братом. Аби хто тільки знав як важко догоджати и великим лобурякам,