Теща звикла у своїй родині командувати та не чути відмови. Чоловік у неї давно у вузді, сина виростила таким же, як тато, безініціативним телепнем, дочкою теж керує

Теща звикла у своїй родині командувати та не чути відмови. Чоловік у неї давно у вузді, сина виростила таким же, як тато, безініціативним телепнем, дочкою теж керує. Ось і зі мною спілкується в тій же манері, хоче у вузді тримати.

Тільки нічого в неї не вийде. Я не збираюся танцювати під чужу дудку. Я чудово бачу, що поведінка дружини дуже залежить від вказівок її мами, і це мені не подобається. Не одразу я це помітив. З батьками дружини я познайомився перед весіллям і вже тоді зрозумів, що те, що відбувається в їхній родині, мене не влаштовує.

Батько дружини зайвого слова сказати не може, все вирішує теща, старший брат теж не має ні своєї думки, ні права голосу. Проте теща розпоряджається всіма, як командир в армії. За ту зустріч вона і мене кілька разів намагалася “підім’яти”, але обламалася, не вдалося їй відразу нав’язати мені свою думку і свої рішення.

Спочатку вона почала вирішувати, де в нас буде весілля. Причому, наша думка її взагалі не хвилювала. Дружина матері слова не сказала, а от я не став мовчати. Відразу сказав, що її думку ми, звичайно, вислухаємо, але вирішуватимемо самі, ми вже досить дорослі та самостійні для цього.

Тещу тоді сильно перекосило. Напевно, вперше за багато років хтось прямо їй сказав, що не збирається з розбігу виконувати її вказівки. Вона потім ще кілька разів спробувала мене “зламати”, та й тоді в неї нічого не вийшло. Тоді вона почала діяти через свою дочку.

Почала дмухати їй у вуха, а дружина потім мені транслює, що її мати там вирішила. Та ще і її слова намагається видати за свою думку. Але ж я знаю, чия ця думка насправді. Ось я не вірю, що дружині в медовий місяць хотілося б не у гори, а до своїх батьків у село, щоб там з городу не вилазити та за поросятами доглядати.

Тиждень моїх переконань – і ми їдемо на відпочинок у гори, змусивши тещу стиснути зуби в безсилій злості. Хоча вона і на відпочинку намагалася нам настрій зіпсувати. Дзвонила дочці, скаржилася, як вона там втомилася, примовляючи, що якби ми приїхали та допомогли, все було б набагато легше.

Я згодом просто заборонив дружині розмовляти з мамою. Забирав у неї телефон, цікавився, чи всі там у них живі та здорові, після чого клав трубку.

Після цього вже відпочивалось нормально, дружина перестала бути постійно сумна, переживати, що мама там одна надривається. Ось вже в це я, до речі, не вірю, змусила чоловіка та сина, швидше за все.

Майже три роки ми одружені, весь цей час теща намагається через дружину маніпулювати мною, підминати під себе. Я з цим борюся, звичайно, але мені це вже набридло. Теща і дружині нерви тріпає, і мені на мізки капає. Я не дозволяю нам на шию сісти, а теща потім дочці мозок промиває, та засмучується і плаче.

От думаю, як зробити так, щоб теща не мала на дружину такий вплив. У думках поки що тільки переїзд кудись якомога далі від батьків дружини, але впевнений, що й цього буде недостатньо. На відпочинку вона ж таки нас дістала.

You cannot copy content of this page