fbpx

Тесть з тещею обговорюють моїх батьків. Вони мене виростили, дали все що я маю і знаю, як можна через якісь шпалери так зневажливо ставитися до моїх рідних

У мене в сім’ї не прийнято якось говорити про те, хто і на що витрачає кошти. А от в родині моєї жінки, особливо її батьки дуже люблять поговорити про те, куди тратити гроші, як ними розпоряджатися і таке інше.

Я ці розмови приймаю без особливого ентузіазму, але одного разу прилетіло і мені.
Був день народження мого тестя, я був на роботі, тому обіцяв під’їхати пізніше, дружина з донькою пішли ще в обід. Коли я відпрацював зміну, то купив квіти для тещі, хороший елітний віскі для тестя в знак подарунку і пішов. Піднімаючись ще по сходам я вже чув гамір в квартирі, але зайшов тихо, щоб зробити сюрприз.

Батьки моєї дружини обговорювали те, що моя мати не туди спрямовує фінанси.
Я зайшов віддав квіти і подарунок, і вийшов. Жінка з дитиною вибігли за мною. По дорозі додому ми мовчали, а вдома вона вибачилася за таку поведінку батьків, пояснила що намагалася з ними поговорити але це даремно.

Але найбільше мене навіть не це зачепило, а те, що як вони мають право обговорювати батьків. Мої батьки дали мені все що могли, я безмежно їм вдячний.

Так, у моєї матері є правило 1 раз на рік їздити за кордон у відпустку, але ж вона має право, і ніхто не повинен її засуджувати за це. По словам моєї тещі, краще б вони шпалери переклеїли, аніж по морям їздили, а як на мене, то мені не шпалери важливіші, а здоров’я і відносини батьків, вони все життя тяжко трудилися, тому мають право на відпочинок.

А ще вони люблять на вихідних весело проводити час а не сидіти в городі, гаражі чи прати килими.

З дружиною я теж поговорив, вона ще раз вибачилася, але сказала що вона не буде з батьками сваритися, бо буцім-то їх переконати неможливо.

А тепер от думаю, ми тещі на ювілей обіцяли ремонт на кухні, може відмінити все і їм замовити путівку кудись, нехай відпочинуть як люди. А якщо почнуть щось говорити проти, чи засужувати, то зовсім без подарунків лишаться.

Related Post

Як я поїхала до сестри не море і зустріла чоловіка своєї мрії просто на трасіЯк я поїхала до сестри не море і зустріла чоловіка своєї мрії просто на трасі

Як я зустріла хорошого чоловіка 2013 рік. Кінець червня. Родичка з  Маріуполя запросила в гості. Мені страшно було їхати однією, тому я покликала з собою подругу з роботи. Подруга за

facebook