Тетяна на першому побаченні постаралася з’ясувати абсолютно все: мій середньомісячний дохід, наявність рухомого і нерухомого майна, політичні погляди і навіть володіння іноземними мовами

Справа була ввечері, робити було нічого … З друзями відзначали мій день народження. І ось один з товаришів зауважив: “Руслан, у тебе ж до сих пір немає ні дружини, ні дівчани”. Мене це питання не сильно то хвилювало, але вся проблема полягала в тому, що тоді ми були трохи напідпитку.

Товариші за допомогою нехитрих аргументів довели до того стану, коли я зрозумів, що мені терміново була потрібна жінка. Чорт, у всьому винен алкоголь, б на тверезу голову не повівся. Мене швиденько розчесали, причепурили, посадили в крісло і наробили фотографій. Наступний крок – реєстрація на сайті знайомств.

За вечір познайомився з симпатичною панянкою років за 30. Пару днів поспілкувалися на сайті, а на наступний день зустрілися в кафе. І тут почався самий сік.

Прийшла по-справжньому симпатична дама. Добре одягнена. Немає зайвого макіяжу. Запах духів не сильний – у нос не бив, а це вже добре.

Обмінялися компліментами, та й сіли. Пекло почалося з того моменту, коли до нас підійшов офіціант. Вона на нього прямо накинулася: “Скільки вас чекати можна? Ви тут взагалі працюєте або байдики б’єте?”.

Скажу на захист офіціанта, що прийшов він досить швидко, ми навіть меню не встигли вивчити. Мало не довела справу до скандалу. Хлопець приніс нам за рахунок закладу кави і кислі штруделі з вишнею.

Ось тут її поперло: “Ось як треба! Бачив ?! Спуску не можна давати нікому!”. Я зрозумів, що це випад в мою сторону. А далі наше спілкування стало походити на скупий діалог зі слідчим. Вона постаралася з’ясувати абсолютно все: мій середньомісячний дохід, наявність рухомого і нерухомого майна, політичні погляди, володіння іноземними мовами і частоту випорожнення кишечника.

Про себе вона лише сказала, що працює начальником якогось відділу в адміністрації міста і три рази в день чистить зуби.

Перебувати з нею було не просто незатишно, а неприємно. Симпатична жінка, але робить з себе королеву якусь. Мабуть, я теж її не вразив, адже найбільше моє досягнення, яким я пишаюся – це збирання кубика Рубіка за 18 секунд.

Я їй не сказав, що працюю звичайним фахівцем у відділі захисту інформації у великій компанії. Мені не потрібна управлінська посада. Мені подобається моя робота. Я не хочу керувати людьми або принижувати офіціантів. Я намагаюся уникати конфліктів. Мені не потрібні чортові стреси і адреналін.

Так і живу один. Не дай бог ще раз напитися і заповнити анкету на сайті знайомств. Сподіваюся, що офіціант не чхав на їжу.

Related Post

Я сказала мамі, що ми з ним повинні бути разомЯ сказала мамі, що ми з ним повинні бути разом

Мені здається, що це було зовсім недавно, хоча минуло не мало років. До сих пір можу згадати найдрібніші подробиці цієї історії. На першому курсі універу подружилася я з Машею. Хоч

facebook