Тетяна постійно відчувала вину за своє щастя, адже в тій же Африці голодують діти

По молодості я думала, що щастя приходить за хорошу поведінку і правильні вчинки. Що його можна заслужити, якщо намагатися нікого не ображати і всім допомагати. Якщо багато і наполегливо працювати. І воно прийде, ось-ось, потрібно ще трохи напружитися.

Виявилося, що всім допомогти неможливо, а прожити, не образивши когось, нереально. Що якщо робота подобається і приносить задоволення – то чомусь не приносить грошей – досить однобоке і сумнівне щастя.

Та й сам факт життя в напрузі і очікування неминуче веде до розчарування і занепаду віри в себе. Але кілька років тому мене все-таки пробрало.

Сталося це несподівано. Я раптом зрозуміла, що завжди розуміла під щастям трохи інше, ніж усі відомі філософи. Адже вони твердять про: «Шукай щастя в собі!», «Щастя в поміркованості», «Щастя не самоціль, а постійний стан здорової людини!»

Мені все це довго здавалося парадоксом. Потім мене осінило, що почуття ейфорії, яке відчуваєш від нової любові, від веселощів або просто від чогось смачного – це короткочасне щастя.

Не можна жити тільки ейфорією, але багато хто постійно шукають саме її і не помічають реального щастя. Або просто не вміють з ним жити. Адже простіше знайти нового партнера і пів-року літати на крилах, ніж працювати над відносинами.

Адже простіше випити на вечірці, а не спробувати усвідомлювати смак життя без спиртного. У багатьох письменників зустрічаються такі зауваження про постійно випиваючих людей – вони п’ють щоб піти від сумної дійсності.

Дійсність для них занадто важка, і вони її руйнують. Тут вже теж не до щастя, хоча по початку багато хто з них відчували ейфорію від алкоголю. Від сигарет. Від наркотиків. Від солодкого. Від … можна продовжувати до нескінченності.

Так, ще страх … Як так, я буду щасливою – а в Африці діти голодують. А що скаже тітка Клава з сусіднього під’їзду. А раптом мене всі засудять. А раптом я буду виглядати як ідіот (ка)! (Додайте свою причину) Після чергового невдалого роману, я раптом усвідомила, як помилялася.

Сидячи в уламках свого розбитого життя (яке я сама розбила в гонитві за ейфорією), я раптом прозріла.

Щастя – це праця, це щоденна робота, але дуже вдячна, на відміну від оманливої ​​ейфорії. І ось тепер, через багато років після цього прозріння, я говорю спасибі своєму щастю.

Тому що відчуваю його кожен день (Навіть якщо день невдалий, похмурий, важкий і ін., Пр., Пр …) Тому що воно завжди зі мною. У мене є сім’я, улюблені й дорогі мені люди. Вони завжди мене підтримують у всіх починаннях і отримують підтримку у відповідь.

Так, я не ідеальна, і вони це прекрасно знають. Але це не впливає на наші почуття один до одного – і ось це вже щастя, знати, що ти любиш і улюблена не за міфічно-ідеальну поведінку. А просто так! ..

У мене є цікава робота, яка приносить мені задоволення, вона творча і перспективна в фінансовому плані. Це теж щастя. Щастя, яке ти сам створюєш кожен день. Щастя – це внутрішній спокій, впевненість в собі і людях, з якими йдеш по життю. Спасибі всім, хто допоміг мені знайти моє справжнє щастя всередині себе. Спасибі всім, хто дозволяє ділиться ним з іншими – моїми рідними, друзями і вами, читачами. Будьте щасливі!

Related Post

Так навчила невірного чоловіка, що той тепер на ліво ні ногоюТак навчила невірного чоловіка, що той тепер на ліво ні ногою

Вчора додому не прийшов ночувати, а сьогодні і зовсім телефон не бере. Бідкалася моя свекруха, точніше колишня. Вона як бабуся внучки мала повне право на зустрічі з Анічкою. Аня любила

Вона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збокуВона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збоку

Юля сиділа на кухні у Віри і говорила їй зі сльозами на очах: ​​«Зрозумій, я впевнена, що він мені зраджує. Як ще це пояснити? Приходить додому вночі, майже не говорить