fbpx

Тетяна розповіла про своє знайомство з Анатолієм, каже, що привернула його увагу у костюмі квітки коли роздавала листівки

Вчора засиділася в гостях у подруги після спільного походу в цирк, останній лев показав мені хвіст, довелося викликати таксі.

На щастя, я була така не одна на зупинці, тому особливо витратитися не довелося.

Моїми попутниками виявилася молода парочка, дуже балакучі кияни, які приїхали відвідати бабусю в провінцію – Тетяна і Анатолій.

Люди вони були дуже веселі, багато жартували. За пів години знайомства чоловік більше мовчав (тільки додавав фрази до слів дружини), а дружина встигла викласти всю таємницю, розповідала про їхній побут, спільниц бізнес. Особливо запам’яталася їхня історія знайомства:

«Навіть не віриться, що знайомі лише рік, здається що знаємо одне одного все життя.

Для мене Анатолій як посланник з небес. Я потрапила у важку життєву ситуацію, посварилася з батьками, пішла з дому, поневірялася по подругам.

Грошей не було. Довелося влаштуватися на роздачу листівок, ще й в костюмі квітки ходити по околицях рекламувати торговий центр.

Анатолій вирішив познайомитися зі мною, напевно тоді більше з цікавості.

Дочекався закінчення робочого дня запросив в кафе.

Поговорили по душам, з’ясувалося, що ми споріднені душі. На наступний день ми стали жити разом і подали заяву до РАГСу, про що жодного разу не пошкодували. »

На цьому історія закінчилася, таксі під’їхало до мого дому.

Related Post

Переїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за ріднимиПереїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за рідними

Я вийшла заміж і переїхала в інше місто. Перший рік я не дуже сумувала за домом, але зараз буквально божеволію. Дуже сумую за мамою і молодшим братом. Готова все кинути,

Вранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпіВранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпі

Привіт, я Марта і я хочу розповісти Вам про моє перше шалене кохання! Його звали Олександром, він був дуже гарний, стильний, романтичний і головне дуже класно залицявся до мене. Але