Перейти до вмісту

Тільки після того як я народила мені вдалося зняти рожеві окуляри і подивтися на свого чоловіка, який зраджував мені і брехав всім навколо

  • від

Думаю, що в моїй історії багато побачать себе в тій чи іншій ролі. Але головне, щоб не виявилися на моєму місці. Зараз я молода і щаслива самотня (поки що!) Мама, але чотири роки тому дещо сталося.

Будучи наївною студенткою першого курсу, я закохалася. Квіти, цукерки і довгоочікуване весілля. Але щастя було ілюзією, в яку я хотіла вірити. Я ловила свого коханого на обмані, але завжди відгукувалася на його вибачення.

Одягаючи рожеві окуляри, не помічала його лицемірства і поганого ставлення до людей, навіть його батькам. Через рік я все побачила як э, дізнавшись про його зраду.

На той час я перебувала в лікарні на збереженні. Але навіть тоді я його пробачила. Через місяць після народження дитини я отримала нагороду за свою дурість. Чоловік гуляв, по-хамськи до всіх ставився. Ще через тиждень я виставила його з дому.

Багато що ще довелося пережити, що б назавжди викинути його зі свого життя. Тепер я щаслива по-справжньому без нього.

Дівчата, милі, не пробачайте обман, навіть найбезпечніший, розвертайтеся і біжіть поки не пізно. Людина, яка зрадила раз зробить це знову.