Тільки з’являються відносини – вже хочу іншого чоловіка

Я вийшла заміж в 17 років. Любила чоловіка дуже-дуже. Народилися дітки. Все добре було, але в якийсь момент я почала поступово холонути до нього. І стала зраджувати.

Після 5 років шлюбу ми розлучилися, я поїхала за кордон. І тепер кожен раз, коли у мене починаються стосунки, через деякий час я хочу іншого чоловіка.

На початку я люблю-вмираю, але це дуже швидко проходить. Не можу зрозуміти, чого хочу. Ті, хто зустрічалися на моєму шляху, всі були на 10 балів майже за всіма критеріями. Любили, доглядали, все робили. Але я швидко від них втомлююся. І знову хочеться адреналіну.

Настя, 26 років. Порада від психолога.
З одного боку, добре і прекрасно, що ви закохуєтеся, є приємні емоції і переживання. Але так як у вас виникає запит про те, що ви не можете зрозуміти, чого хочете, значить, ви шукаєте якусь незамкнену дитячу потребу, яку намагаєтеся заповнити великою кількістю партнерів.

Потреба ця може бути в турботі, увазі, визнанні, повазі або любові, яка була недоотриманою вами від батьків. Така поведінка, коли жінка впадає в емоційні гойдалки, говорить про те, що ви з емоційного інтелекту перебуваєте на рівні шестирічної дитини, яка хоче отримувати тільки враження, не готова брати відповідальність.

Ви налаштовані тільки на те, щоб в житті була радість і вона діставалася легко. Ваша внутрішня дитина дуже примхлива і вимоглива, а дорослмй не може з ним впоратися.

Тому я рекомендую знайти психолога і почати розбиратися саме з цією стратегією. Спочатку з’ясувати, що ви шукаєте в кожному новому партнері, а потім знайти інші способи поповнення цих важливих потреб.

Як варіант, ви можете сама провести таку діагностику. Потрібно виписати, за яким саме почуттям ви сумуєте, коли шукаєте нового партнера, що саме заповнюєте в нових романтичних стосунках, яка конкретно ця емоція або асоціація з дитинства.

Далі запитайте у себе, як ви можете отримувати цей стан іншим чином. Тобто, коли ви вступаєте в нові відносини, ви потрапляєте в якісь важливі для вас переживання або стан.

Наприклад, ви відчуваєте себе задоволеною, улюбленою, впевненою. У житті можна приходити до цього ресурсу і іншими шляхами. Це можуть бути соціальна реалізація, хобі, захоплення, психологічні практики. Варіантів дуже багато!

Але для початку вам потрібно зрозуміти, чому цей механізм включається. На жаль, самостійно це зробити важко. Вам всього 26 років, і це дуже вдалий час, щоб розібратися в своїх почуттях за допомогою гарного психолога. Удачі вам!

You cannot copy content of this page