Тітонька хотіла насильно зробити мене щасливим, познайомивши з дочкою подруги, у якої двоє дітей… мовляв «готова сім’я»

До останнього часу я дуже навіть непогано ставився до своєї тітоньки. Ми з нею підтримували добрі стосунки стільки, скільки я себе пам’ятаю.

Але не зовсім здорову позицію вона вибрала, коли не стало моєї мами – її сестри. У якийсь момент вона вбила собі в голову, що зобов’язана навчити мене жити правильно і щасливо.

Пару тижнів тому тітонька напросилася в гості. Вона дуже ексцентрична людина і від неї всього можна очікувати. Але таку дивну фігню, яку зробила вона, мені навіть уявити було складно.

Напросилася в гості під приводом пригостити смачним пирогом.

Ранок неділі. На порозі разом з тітонькою з’явилася ще якась дама років за 50. Тітонька її якось представила, але імені не пригадаю … Хоча не суть …

Ми перекочували на кухню. Я поставив чайник на вогонь, а моя тітонька пішла показувати своїй подрузі мою квартиру.

Мене іноді несподівані вчинки вибивають з колії. Це був один з таких вчинків. Зі своєї спальні жінок довелося в буквальному значенні слова виштовхувати їх. Якого дідька шастати по чужій квартирі? 

А далі настає черга тієї тітки, ім’я якої я не запам’ятав. Вона починає розписувати, яке сумне самотнє майбутнє мене чекає, якщо я продовжу жити тим життям, яким живу. Ніхто стакан води в старості не піднесе і іншу маячню …

Жінка стала нахвалювати пиріг, приготований її донькою. Коротше … це були справжнісінькі оглядини.

Далі мені на вуха вивалилося багато всякого словесного, але ось суть яку я вловив тезисно:

“Я самотній, не алкоголік, з нормальною роботою, зі своїм житлом і машиною … У тітоньки є подруга, у якої є дочка, у якої є двоє маленьких дітей від різних чоловіків. І нам треба нащось зв’язати одне одного узами шлюбу і жити довго і щасливо”.

Коли я все це засвоїв, то випровадив з квартири тітоньку, подругу тітоньки, віддав їм пиріг і сів пити каву в повній самоті.

Є ж люди, які готові перетворити твоє життя в пекло абсолютно безкоштовно! Я 10 років тому був уже одружений. Прожив у шлюбі два роки. Так вийшло, що моєї коханої не стало. Іноді люди не розуміють, що ти можеш любити людину, навіть якщо її вже немає на світі.

За цей час я звик до самотнього життя. Можливо, коли-небудь я знову закохаюся … Не знаю … Можливо до кінця днів проживу самотнім холостяцьким життям. Я просто цього не знаю. А найцікавіше те, що мене поки все влаштовує.

You cannot copy content of this page