То був день мого весілля. Свято видалося відмінним: я була рада бачити своїх близьких, кожен вітав мене від душі, бажали мені та моєму чоловікові багато щастя та дітей

То був день мого весілля. Свято видалося відмінним: я була рада бачити своїх близьких, кожен вітав мене від душі, бажали мені та моєму чоловікові багато щастя та дітей.

Коли ведучий дав слово родичам, до центру зали вийшла моя тітка Іра.

-Дорогі Оленко і Станіслав, я вітаю вас з цим прекрасним днем, хочу, щоб ви пронесли своє кохання через роки, були один для одного опорою і підтримкою, – сказала тітка.

-Які чудові слова! – додав тамада.
-Але це ще не все, я хотіла б вручити вам свій подарунок, – сказала тітка, витягаючи з сумочки білий конверт. -У цьому конверті двадцять тисяч, це на п’ятнадцять тисяч більше, ніж ви подарували на весілля моєї дочки.

Вона це серйозно? Який жах! Так, ми справді подарували її дочці п’ять тисяч на весілля, але навіщо про це говорити на весь зал?

-Я, на відміну від вас, не жадібна. Я хочу, щоб ви за ці гроші купили собі щось корисне в будинок. Наприклад: пилосос чи посудомийну машину, – продовжила тітка.

– Молодята вдячні вам за такий щедрий подарунок, – сказав ведучий, намагаючись пом’якшити ситуацію.

-І ще, на майбутнє, якщо вас колись запросять на весілля, то не треба дарувати п’ять тисяч, подаруйте бодай десять, – порадила тітка.

Здавалося, що вона не збирається замовкати. Ось навіщо вона зробила наголос на цих грошах? Нехай забирає подарунок назад!

You cannot copy content of this page