То сама все господарство на собі тягнула, а то ледь не побилися за неї тепер от знову в кущі

Ольга жила з сином 3 років в зйомному будиночку, чоловік покинув її коли малому ще й місяця не виповнилося. Потім з’явився в їх житті, часто тепер приходить, допомагає дитині, Оля і не проти, адже вважає, що обидва повинні приймати участь в житті я вихованні і тимпаче забезпеченні дитини.

Оля красива, молода, розумна дівчина. Вона своєю зовнішністю приваблює чоловіків. Один, Василь, заходився до неї приходити, то малому щось принесе, то паркан полагодить, то таке зайде спитає чи чого не треба. Оля перший час дуже багато соромилася, а потім подумала, чого б це, адже їй всього 25, молода, красива. Тому і дозволяє Василю приходити час від часу.

А тут і Олег, батько малого занадився. То сину іграшку принесе, то свою допомогу нав’язує і що ти будеш робити, не відмовлятися ж , тимпаче так важко самій в будинку і господарстві, та і винуватий Олег перед нею сильно.

А нещодавно ці двоє випадково зіштовхнулися на порозі її дому. Олег закотив скандал з приводу того, що до неї всілякі мужики ходять, адже тут син його живе, немає чого, мовляв дитині іншого тата шукати.

Василь же напроти, розізлився, тому що вважав, що Олег не гідний й такої жінки. Тепер обидва ображаються, Олі слова не дали сказати. Не приходили вже 2 тижні ні один, малий питає де татко, і дядько Олег, бо Василя він татком рахує. А Оля від думок наче змарніла вся, що робити, як їх напоумити.

Related Post

Новий керівник довів працівників до звільненняНовий керівник довів працівників до звільнення

У нас у проектному відділі давно вже назріла потреба у двох нових проектувальниках. Обсяг роботи значно збільшився, тому минулий керівник відділу подав заявку на розширення. Начебто б HR почали шукати

Жив на Світі Чоловік. У нього було три мрії: мати високооплачувану роботу, одружитися на красуні і прославитися на весь світЖив на Світі Чоловік. У нього було три мрії: мати високооплачувану роботу, одружитися на красуні і прославитися на весь світ

Одного разу морозною зимою Чоловік поспішав на співбесіду в офіс однієї відомої фірми. Раптом прямо перед ним впав літній чоловік. Чоловік подивився на чоловіка який  упав, в голові виникла думка,