Тоді мої рожеві окуляри спали, і я зрозуміла, що це неадекватна людина, яка живе у своєму брехливому світі

Познайомилася з хлопцем Сергієм у клубі, дуже він мені сподобався: високий, статний, закрутив мені голову. Сказав, що в нього є своя фірма, що він чудово заробляє і зможе забезпечити гідне життя мені та моїй дитині. Ще сказав звільнитися з роботи, мовляв, я заробляю достатньо, і нам на все вистачить.

Почали зустрічатися. Я познайомила Сергія зі своєю дитиною. Дитина була зачарована, як і я. До сина він втерся в довіру, купував йому подарунки, ні в чому не відмовляв. Стали жити разом.

Сергій умів гарно доглядати, через день квіти дарував. Все було як у казці. Познайомив зі своїми батьками, братом, усім друзями, казав, що нарешті зустрів ту дівчину, про яку мріяв.

Потім сталося те, що я не могла навіть уявити: Сергій вкрав у мене гроші, які були відкладені на День народження сина. Я стала з’ясовувати, і він зізнався, що це він узяв, нібито йому не вистачало грошей на обручку (він хотів зробити мені пропозицію).

У моїй голові це не вкладалося, але далі більше. До цього, два тижні, тому у мене зламалася машина (щось трапилося з колесом, кермо стало погано повертатися, сказали потрібно міняти деталь і фара перестала горіти одна). Він відвіз машину до майстра, нібито замовив деталь, все чудово і добре.

В результаті машину я чекала 3 тижні, кожен день питаючи у нього, в чому справа, чому її так довго чинять. Він щодня вигадував різні відмовки (то майстер поїхав, то в нього хтось помер із родичів, то цей майстер зламав деталь під пресом, то нібито майстер не відповідає на дзвінки).

Мене це зрештою дістало, і я попросила номер майстра, але скільки разів не дзвонила, на тому кінці ніхто не брав слухавку.

Поки що опущу питання з машиною. Ми з ним дуже сильно посварилися, я почала звинувачувати його, що він мені бреше, щось постійно недомовляє, в результаті так посварилися, що він забрав мій телефон, роутер від інтернету і пішов, закривши мене на ключ! Я знайшла старий синій планшет і викликала поліцію. Повернувся до квартири Сергій вже з поліцією, а я з дитиною пішла до родичів.

Наступного дня мені зателефонували знайомі, і сказали, що бачили мою машину на СТО, я поїхала туди і дізналася від майстра, що Сергій не давав йому жодної копійки грошей, що майстер нікуди не їхав і ніхто в нього не вмирав. Він просто дзвонив майстру і просив його, якщо я раптом йому зателефоную, сказати, що машина робиться і все чудово.

Я була просто в шоці від почутого. Також він сказав, що Сергій винен грошей усьому місту, ходить і у всіх позичає постійно. Тоді мої рожеві окуляри спали, і я зрозуміла, що це неадекватна людина, яка живе у своєму брехливому світі. І що обманював він не лише мене, а й усіх довкола.

Related Post

Моя колега називає себе стервою і пишається тим, що “розводить” заможніх чоловіківМоя колега називає себе стервою і пишається тим, що “розводить” заможніх чоловіків

У нас на роботі є одна дама, яка сама себе називає стерvою. Чому з латинською v? У неї нік такий в робочому чаті. І цілком виправданий, до речі. Відмінно себе

16 років тому я сама спалила всі мости, і тепер нікого ні в чому не звинувачую16 років тому я сама спалила всі мости, і тепер нікого ні в чому не звинувачую

Мені 42 роки. 16 років одружена. Двоє дітей. До заміжжя було дуже сильне взаємне кохання. Настільки були закохані, що розуміли одне одного без слів. Наші погляди, інтереси, уподобання були немов