Тоді мої рожеві окуляри спали, і я зрозуміла, що це неадекватна людина, яка живе у своєму брехливому світі

Познайомилася з хлопцем Сергієм у клубі, дуже він мені сподобався: високий, статний, закрутив мені голову. Сказав, що в нього є своя фірма, що він чудово заробляє і зможе забезпечити гідне життя мені та моїй дитині. Ще сказав звільнитися з роботи, мовляв, я заробляю достатньо, і нам на все вистачить.

Почали зустрічатися. Я познайомила Сергія зі своєю дитиною. Дитина була зачарована, як і я. До сина він втерся в довіру, купував йому подарунки, ні в чому не відмовляв. Стали жити разом.

Сергій умів гарно доглядати, через день квіти дарував. Все було як у казці. Познайомив зі своїми батьками, братом, усім друзями, казав, що нарешті зустрів ту дівчину, про яку мріяв.

Потім сталося те, що я не могла навіть уявити: Сергій вкрав у мене гроші, які були відкладені на День народження сина. Я стала з’ясовувати, і він зізнався, що це він узяв, нібито йому не вистачало грошей на обручку (він хотів зробити мені пропозицію).

У моїй голові це не вкладалося, але далі більше. До цього, два тижні, тому у мене зламалася машина (щось трапилося з колесом, кермо стало погано повертатися, сказали потрібно міняти деталь і фара перестала горіти одна). Він відвіз машину до майстра, нібито замовив деталь, все чудово і добре.

В результаті машину я чекала 3 тижні, кожен день питаючи у нього, в чому справа, чому її так довго чинять. Він щодня вигадував різні відмовки (то майстер поїхав, то в нього хтось помер із родичів, то цей майстер зламав деталь під пресом, то нібито майстер не відповідає на дзвінки).

Мене це зрештою дістало, і я попросила номер майстра, але скільки разів не дзвонила, на тому кінці ніхто не брав слухавку.

Поки що опущу питання з машиною. Ми з ним дуже сильно посварилися, я почала звинувачувати його, що він мені бреше, щось постійно недомовляє, в результаті так посварилися, що він забрав мій телефон, роутер від інтернету і пішов, закривши мене на ключ! Я знайшла старий синій планшет і викликала поліцію. Повернувся до квартири Сергій вже з поліцією, а я з дитиною пішла до родичів.

Наступного дня мені зателефонували знайомі, і сказали, що бачили мою машину на СТО, я поїхала туди і дізналася від майстра, що Сергій не давав йому жодної копійки грошей, що майстер нікуди не їхав і ніхто в нього не вмирав. Він просто дзвонив майстру і просив його, якщо я раптом йому зателефоную, сказати, що машина робиться і все чудово.

Я була просто в шоці від почутого. Також він сказав, що Сергій винен грошей усьому місту, ходить і у всіх позичає постійно. Тоді мої рожеві окуляри спали, і я зрозуміла, що це неадекватна людина, яка живе у своєму брехливому світі. І що обманював він не лише мене, а й усіх довкола.

You cannot copy content of this page