fbpx

Товста подруга самостверджується за мій рахунок, я обмежую себе у всьому, а вона ще й насміхається

Нещодавно перестала спілкуватися з кращою подругою. Мене просто вражають людська підлість і заздрість. Ми, маючи дітей, маємо загальні теми для розмови. У всякому випадку я так вважала. Але насправді, виявилося, що ця моя “подруга” дуже заздрісна людина.

Почалося все з того, що вона почала мені натякати на мою зайву вагу. Коли останній раз ми з нею бачилися до моїх пологів я була в 11 класі, на випуску. Після цього 2 вагітності підряд, з усіма витікаючими наслідками, я пила гормони, та і не так просто позбавитися живота після пологів, бо це шкіра, її треба до ладу місяцями приводити.

З моменту пологів пройшло 6 місяців, я схудла на 43 кілограми, не їм майже нічого, дуже слідкую за балансом води і за тим що я вживаю. Натомість Ліна кілька разів вже сказала, що я набрала вагу, але ж ваги брехати не будуть, тимпаче що я звіряю їх час від часу з тим, що показують ваги моєї мами, все в нормі.

Потім почалися закиди з приводу того, що навіщо я мордую себе дієтами, їм всіляку траву, руколу, не вживаю молоко і м’ясо, чому не їм 3 рази на день. Пояснила, що м’ясо не їм взагалі, не через те що я вибаглива чи принципова, просто в один момент мені не захотілося його, от взагалі, не хочеться, я не веган. Молоко з дитинства не п’ю, а руккола і овочі корисні для здоров’я, і смачні, якщо це свіжі, свої з городу і без добавок.

Мене виставили посміховиськом перед компанією інших дівчат, в плані, що от подруга моя і така чоловіку подобається, у неї комплексів немає, вона себе красунею вважає, незважаючи на те, що доні вже 2 роки, вона досі годує грудьми, форми фігури немає ніякої і вона бодай для себе не вважає потрібним привести до ладу своє тіло, яке виглядає м’яко кажучи як лантух з картоплею, та її чомусь цим ніхто не тикає.

Мені не соромно їсти руколу, пити багато води, займатися спортом в силу своїх можливостей, навіть елементарно робити з дітьми зарядку. Мені соромно за те, що я почала спілкуватися з людиною, яка так може ставитися до чужих старань.

Будь який дієтолог скаже, що втратити більше 40 кг за пів року це реально показник. І в своє виправдання хотілось би сказати, що не їсти м’яса чи худнути це вибір, а не слідування стереотипам, я хочу щоб мої діти мали здорову маму, в якої органи від ожиріння не страждають, а не радіти тому що ти їсиш смажену картоплю, а тебе всеодно люблять. Р. S. Картоплю і я люблю, я їм все що смачно, а картопелька це щось.

Related Post

У мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок. Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищіУ мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок. Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищі

Коли тобі за тридцять, але чомусь ніхто не вірить. Не буду довго про себе розповідати. Розповім коротко. Але яка різниця? Якщо ви мене в наступний раз зустрінете, то сприймете за

Дружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого синаДружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого сина

Напевно ніхто не думає на початку подружнього життя про кінець, а варто було б так вважаю тепер я. До моменту подачі заяви до суду до останнього вважав що все налагодиться.