fbpx

Ти можеш обійтися сьогодні без мене? Чоловік не захотів полагодити кран, свої подружні обов’язки також не виконував пів року. Викликала «чоловіка на годину». За 40 хвилин полагодив кран на кухні та й не тільки

Пишу цей пост в надії на те, що його прочитає мій вже колишній чоловік, а також всі-всі-всі чоловіки.

Отже. У нас звичайнісінька сім’я. Діти ходять в початкові класи школи. Чоловік працює. Я працюю. Одна кішка ледарює, уплітає котлети, корм, спить і десь по 8 годин вештається. Думаю, що у нас самий звичайний середньостатистичний вечір.

Після роботи я йду на кухню і готую. Їмо. Далі мию посуд, плиту, прибираю на столі. Мию підлогу. Коли закінчую прибирати за всіма членами сім’ї, то стрілки годинника зазвичай показують 22-30. Іду миюся. Займаюся дітьми і спати. Це якщо коротко. Чоловік після роботи найчастіше або сидить в інтернеті, або грає в Танки ну або дивиться який-небудь серіальчік.

Місяць тому на кухні закапав кран. Покликала чоловіка на кухню:

– Почин його, будь ласка.
– Ага.

Та пішов. Ну “ага” і “ага”. Кран капав всю ніч. На наступний ранок з крана вже почала текти невелика цівка води.

Примітно, що був ранок суботи і на роботу нікому їхати не потрібно було.
Покликала знову чоловіка:

– Полагодиш?
– Полагоджу!

Та пішов. Півдня не було його. Повернувся і сів грати в Танки. Субота закінчилася.

Вода, капала на кухні, всю ніч не давала мені заснути.
Настала неділя.

Весь день чоловік пролежав на дивані.
Увечері його питаю:

– Ну і?
– Що і?

У понеділок мені не потрібно було йти на роботу. Сиджу на кухні, п’ю каву. Заходить чоловік. Я на нього пильно дивлюся.

– Ну ти можеш сама обійтися? Виклич чоловіка на годину. Нехай зробить. Мені ніколи.

Можу і обійтися.
Що робити? Я б і сама розкрутила кран, поїхала б в магазин, купила б аналогічну кран-буксу, повернулася б. Потім газовим ключем (більш підходящого немає) скрутила б все.

Він би почав підтікати. Я б знову все розібрала, потім перемотати б стрічкою з психу, скрутила б. Але сил уже не було.

Викликала “чоловіка на годину”. Приїхав симпатичний хлопець мого віку. За 40 хвилин все відремонтував. Я його посадила пити чай. Годину пили чай. Викупалися. Ще через годину знову попили недовго чай і він поїхав працювати. Він залишив особистий телефонний номер.

Що тепер?
А тепер розлучаємося з чоловіком. Чоловік забрав машину, вудки, ноутбук і кавоварку. А до чого я все це розповіла? Думаєте через крана психанула? Ні відірвалася через те, що близькості вже півроку не було.

Related Post

У мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадникомУ мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадником

Я по натурі – людина не ревнива. Це не означає, що мені плювати на партнера, просто вважаю за краще довіряти людині і не надумувати. Тим більше, коли зовсім немає приводів

Ох і з’їздили з подружкою на відпочинок…Ох і з’їздили з подружкою на відпочинок…

Рік тому, ми з подругою поїхали на відпочинок. Я дуже хотіла побачити одну країну. Бажання заводити стосунки у мене не було зовсім. я просто хотіла відпочити, не зустрічатися не закохуватися.