fbpx

Ти не потрібна мені. Все. Крапку поставлено

— Всі гості вже на місці. — Марина, це твої гості, — різко відрізав він. — Ти не потрібна мені. Все. Крапку поставлено. Андрій вийшов з приміщення. Біль і образа захлиснули дівчину. Як тепер сказати гостям, що весілля не буде?

Навіщо тоді Андрій погоджувався на все це? Марина подивилася на себе в дзеркало. Очі почерв оніли, туш розтеклася. Потрібно було привести себе в порядок, і просто сказати, щоб люди розходилися.

Нічого не пояснюючи. Це ні до чого. Нехай думають, що хочуть. Вона з цим впорається. Марина вийшла в зал. Люди почали шепотітися. — Весілля не буде! — голосно сказала вона.

Після розгорнулася і вибігла із залу. — Дочка! Що трапилося?! — спробувала наздогнати її мама. Але, Марина, щоб уникнути непотрібних їй зараз розмов, прошмигнула в найближчу машину і назвала адресу своєї квартири.

Таксі тут же зрушило з місця. Там дівчина дала волю почуттям і розридалася. Великі краплі сліз, пофарбовані чорною тушшю капали на плаття.

Але їй було все одно. — Можу вам чимось допомогти? — обернувся молодий хлопець. Максим захоплено дивився на Марину. Він пильно вдивлявся в риси обличчя цієї сильної і шалено красивої дівчини.

— Ти найкраща дівчина, яку я коли-небудь знав. Він взяв її за руку. — Ти підеш зі мною на побачення? -Почекай. Я не готова до нових ві дносин, — розгубилася Марина.—

Ми просто сходимо в кафе, погуляємо. А далі буде видно. Добре? Марині сподобалося те, що хлопець не тиснув на неї.

Він красиво залицявся, піклувався про неї. Поступово дівчина почала довіряти йому. І все-таки погодилася зустрічатися.

Незабаром вони просто зареєстрували свої стосунки. Молоді люди обійшлися без торжества. Вони провели вечір в колі родини.

Далі їх чекало щасливе майбутнє. Адже те, що з ними сталося, міцно згуртувало їх. Між ними виникла особлива зв’язок. Така, якої не було у інших пар. У всякому разі їм подобалося в це вірити.

Related Post

Мені так погано було від розставання з коханим, що я вирішила швидко завести інші відносини і народити дитину іншому чоловікуМені так погано було від розставання з коханим, що я вирішила швидко завести інші відносини і народити дитину іншому чоловіку

Знайшла варіант, як впоратися з втратою коханої людини. Переживала розставання з коханим, не знала як впоратися з мукою, шукала варіанти відволікання. Прочитала багато різних історій про розлуку. Ніякі поради не

Одного разу, гортаючи друзів Сашка в соціальних мережах, я натрапила на дівчину, у якої були спільні фото з ним. Я запитала, звідки вона знає мого хлопця. І її відповідь просто пронизала мене, немов кинджал – я його дружина. Мене охопила істерика, я чекала Сашу і його пояснень. “Так, я одружений і у мене дитина”Одного разу, гортаючи друзів Сашка в соціальних мережах, я натрапила на дівчину, у якої були спільні фото з ним. Я запитала, звідки вона знає мого хлопця. І її відповідь просто пронизала мене, немов кинджал – я його дружина. Мене охопила істерика, я чекала Сашу і його пояснень. “Так, я одружений і у мене дитина”

Три роки тому я була безтурботною студенткою першого курсу. Я гуляла, розважалася, міняла хлопців, як рукавички, була безтурботна і легковажна. Але все змінилося в один червневий день. Ми гуляли в