Ти не потрібна мені. Все. Крапку поставлено

— Всі гості вже на місці. — Марина, це твої гості, — різко відрізав він. — Ти не потрібна мені. Все. Крапку поставлено. Андрій вийшов з приміщення. Біль і образа захлиснули дівчину. Як тепер сказати гостям, що весілля не буде?

Навіщо тоді Андрій погоджувався на все це? Марина подивилася на себе в дзеркало. Очі почерв оніли, туш розтеклася. Потрібно було привести себе в порядок, і просто сказати, щоб люди розходилися.

Нічого не пояснюючи. Це ні до чого. Нехай думають, що хочуть. Вона з цим впорається. Марина вийшла в зал. Люди почали шепотітися. — Весілля не буде! — голосно сказала вона.

Після розгорнулася і вибігла із залу. — Дочка! Що трапилося?! — спробувала наздогнати її мама. Але, Марина, щоб уникнути непотрібних їй зараз розмов, прошмигнула в найближчу машину і назвала адресу своєї квартири.

Таксі тут же зрушило з місця. Там дівчина дала волю почуттям і розридалася. Великі краплі сліз, пофарбовані чорною тушшю капали на плаття.

Але їй було все одно. — Можу вам чимось допомогти? — обернувся молодий хлопець. Максим захоплено дивився на Марину. Він пильно вдивлявся в риси обличчя цієї сильної і шалено красивої дівчини.

— Ти найкраща дівчина, яку я коли-небудь знав. Він взяв її за руку. — Ти підеш зі мною на побачення? -Почекай. Я не готова до нових ві дносин, — розгубилася Марина.—

Ми просто сходимо в кафе, погуляємо. А далі буде видно. Добре? Марині сподобалося те, що хлопець не тиснув на неї.

Він красиво залицявся, піклувався про неї. Поступово дівчина почала довіряти йому. І все-таки погодилася зустрічатися.

Незабаром вони просто зареєстрували свої стосунки. Молоді люди обійшлися без торжества. Вони провели вечір в колі родини.

Далі їх чекало щасливе майбутнє. Адже те, що з ними сталося, міцно згуртувало їх. Між ними виникла особлива зв’язок. Така, якої не було у інших пар. У всякому разі їм подобалося в це вірити.

Related Post

Сказав, що ми збираємося робити басейн на ділянці і описав весь план робітСказав, що ми збираємося робити басейн на ділянці і описав весь план робіт

У нас з дружиною є невелика дача. Уже багато років, як настає весна, ми їдемо туди і залишаємося до настання холодів. Нам подобається жити ближче до природи, дихати свіжим повітрям,

Можна я розповім свою історію? У мене був роман з одруженим чоловіком. Вірніше, два, з різними…Можна я розповім свою історію? У мене був роман з одруженим чоловіком. Вірніше, два, з різними…

Мені було 19 років, я вчилася на 1-му курсі і тільки-тільки прийшла працювати. Він був удвічі старше, одружений і дитина. До нього ні з ким серйозних стосунків не було, та

Він вимолював дитятко, а потім покинув їх бо втомився. А вона, хіба вона не казала що рано?Він вимолював дитятко, а потім покинув їх бо втомився. А вона, хіба вона не казала що рано?

Валера з Веронікою прожили в шлюбі 2 роки. Явно що в них щось не клеїлося, тому дуже часто було чути сварки, звинувачення в бік один одного. Дівчина вже не раз