fbpx

Ти ж повернеш те перше плаття? Навряд чи воно тобі знадобиться

Весілля — один з найважливіших днів у житті подружжя. Дівчата з нетерпінням чекають, коли надінуть святкове біле плаття.

Організація церемонії вимагає великої відповідальності, адже потрібно продумати все до дрібниць. Але в житті всяке може трапиться: стороннє втручання в змозі зруйнувати навіть найкращий задум. День весілля Ганни був вже не за горами. І ніщо не могло зіп сувати їй настрій.

Навіть недавнє роз лучення її батьків не здавався вже такою траг едією. Ганна склала своїй мамі компанію на шопінг, щоб вибрати їй наряд для церемонії.

Примірявши кілька варіантів, вони, нарешті, вибрали їй ідеальне плаття. І дочка була впевнена, що вона буде одягнена краще за всіх мам наречених, коли-небудь існували!

Однак через тиждень Ганна прийшла в ж ах, дізнавшись, що нова молода дружина батька купила точно таке ж плаття, як і її мати.

Ганна попросила молоду мачуху обміняти його на інше гарне плаття, але та відмовилася: «Про це не може бути й мови. Я виглядаю в ньому на мільйон доларів, тому неодмінно одягну його! »

Тоді Ганна розповіла про цю прикрість матері, яка посміхнулася і підбадьорила дочка: “Не переймайся, дорога, я вирішу цю проблему. Адже це твій особливий день”.

Через кілька днів вони знову пішли по магазинах і знайшли інше, не менш шикарне плаття.Тоді Ганна запитала маму: «Ти ж повернеш те перше плаття? Навряд чи воно тобі знадобиться».

Лице матері осяяла легка усмішка: «Ну що ти, мила! Я збираюся його надіти на репетицію весільної вечері напередодні церемонії!» Хотілося б побачити реакцію мачухи!

Related Post

Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходитьЧоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, кожен день допізна, навіть ходить в туалет з ним. Знаю, що спілкується з іншими. Обговорити не виходить. Починаю говорити спокійно – кричить і психує. Поставив пароль,

Я відчуваю провину за те, що зіпсувала життя своїй маміЯ відчуваю провину за те, що зіпсувала життя своїй мамі

Почну з того, що моя мама вийшла заміж в 27 років за людину, яку навряд чи сильно любила. Вийшла тому, що нібито вік підтискав, і вже потрібно було народжувати дітей.