Ти ж повернеш те перше плаття? Навряд чи воно тобі знадобиться

Весілля — один з найважливіших днів у житті подружжя. Дівчата з нетерпінням чекають, коли надінуть святкове біле плаття.

Організація церемонії вимагає великої відповідальності, адже потрібно продумати все до дрібниць. Але в житті всяке може трапиться: стороннє втручання в змозі зруйнувати навіть найкращий задум. День весілля Ганни був вже не за горами. І ніщо не могло зіп сувати їй настрій.

Навіть недавнє роз лучення її батьків не здавався вже такою траг едією. Ганна склала своїй мамі компанію на шопінг, щоб вибрати їй наряд для церемонії.

Примірявши кілька варіантів, вони, нарешті, вибрали їй ідеальне плаття. І дочка була впевнена, що вона буде одягнена краще за всіх мам наречених, коли-небудь існували!

Однак через тиждень Ганна прийшла в ж ах, дізнавшись, що нова молода дружина батька купила точно таке ж плаття, як і її мати.

Ганна попросила молоду мачуху обміняти його на інше гарне плаття, але та відмовилася: «Про це не може бути й мови. Я виглядаю в ньому на мільйон доларів, тому неодмінно одягну його! »

Тоді Ганна розповіла про цю прикрість матері, яка посміхнулася і підбадьорила дочка: “Не переймайся, дорога, я вирішу цю проблему. Адже це твій особливий день”.

Через кілька днів вони знову пішли по магазинах і знайшли інше, не менш шикарне плаття.Тоді Ганна запитала маму: «Ти ж повернеш те перше плаття? Навряд чи воно тобі знадобиться».

Лице матері осяяла легка усмішка: «Ну що ти, мила! Я збираюся його надіти на репетицію весільної вечері напередодні церемонії!» Хотілося б побачити реакцію мачухи!

Related Post

І ось раптом, як грім із ясного неба – завів коханку десь на роботіІ ось раптом, як грім із ясного неба – завів коханку десь на роботі

Мені завжди здавалося, що в мене міцна сім’я, чоловік, не надто дбайливий, але все ж таки люблячий. Звичайна нормальна родина. І ось раптом, як грім із ясного неба – завів

Нема худа без добра і навпаки, але ми роками один одному солили, а якась тітка все змінила за нічНема худа без добра і навпаки, але ми роками один одному солили, а якась тітка все змінила за ніч

Ми живемо в районному центрі в одному з старих будинків. Наша сім’я це 5 чоловік, я, чоловік, 2 дітей і моя мама. Будинок двохповерховий, в цілому тут 10 квартир. Як