Перейти до вмісту

Тиха і скромняшка Оля проти красунь і стерв… Молоді доглянуті дівчата все частіше без чоловіків, а всякі “замухришки” при чоловіках

  • від

Працюю в жіночому колективі. Плинності особливої ​​немає, але нові особи періодично миготять. Помітила, що молоді доглянуті дівчата все частіше без чоловіків, а всякі “замухришки” при чоловіках.

Як так виходить?

Стрункі, симпатичні, в спортзали та на тренінги саморозвитку ходять, а мужика все одно немає. Зате “сірі мишки” вдало вискакують заміж.

За прикладом далеко ходити не треба: є у нас в колективі одна така пані. Відлюдькувата. Трохи за 30, відросло коріння, погризені нігті із залишками лаку, чубчик весь час брудний …

Поки на обіді всі спілкуються, вона сяде в куточку з контейнером і їсть. Тихіше води, нижче трави. Іноді за день від неї тільки дві фрази і почуєш: “Здрастуйте” і “До побачення”.

Але навіть у неї є чоловік! Заїжджає після роботи чоловік, машина нормальна, та й сам на вигляд нічого.

Недоглянута жінка – і та з мужиком. Чому тоді все навколо ниють, як складно зустріти майбутнього чоловіка?

Може, у красунь вимог багато, вони хочуть партію краще знайти, ось і сидять в очікуванні дива? А мужиків нормальних до того моменту вже всіх і розхапали.

А в сусідньому відділі працює та ще тихоня, справжня “сіра мишка”. Побачивши чоловіків мало не дар мови втрачає, червоніє, щось муркоче собі під ніс.

Виглядає досить посередньо: ні стильних нарядів, ні косметики, зате чоловіки до неї тягнуться. І знаєте чому? Вважають її не стервозною, беззахисною і крихкою. Вчіться, дівчатка, як завойовувати увагу!