Тимофій ділить дівчат на три групи. З одними він спить. З іншими дружить і спілкується. Третіх (точніше, третю, тому що така одна) він любить

Тимофій вже кілька років любить Аню, яка то зустрічається з ним, то кидає його.

Тимофій закоханий в Аню.

Дівчина веде себе дивно. Вона то завалює його увагою, зізнаннями в коханні і віршами, то перестає помічати. Так триває постійно.

Тимофій і Аня зустрічалися кілька місяців, а потім вона кинула його без пояснень. Стала зустрічатися з іншим, але потім знову повернулася до Тимофія. Казала, що все усвідомила. Він, звичайно, повірив. Через кілька місяців вона від нього пішла. Мовляв, розлюбила і закохалася в іншого. Однак незабаром Аня знову обрушила на Тимофія свої почуття. Він був щасливий, що вона повернулася. Стосунки тривали кілька місяців, після чого вона пішла.

Так тривало кілька разів. Нещодавно Аня кинула чергового хлопця і стала знову визнаватися в любові до Тимофія. Він зробив байдуже обличчя, хоча всередині вирували пристрасті.

Аня засумувала, почала плакати при людях. Тимофій не витримав її страждань і знову став з нею зустрічатися. Він був без розуму від щастя. Але в його душі все-таки з’явилися сумніви. Він боявся, що вона знову кине його.

Тимофій так змучився від страждань, що вирішив кинути кохану дівчину. Він пошкодував про скоєне вже на наступний день, тому що любить її більше життя. Аня знову засумувала.

Хлопець почав зустрічатися з іншою дівчиною, щоб відволіктися. Подруги Ані звинувачують його в свинській поведінці, Аня плаче. А Тимофій розуміє, що любить її, але боїться з нею зустрічатися. Він не може позбутися думок, що вона знову залишить його. Він не знає, як буде правильніше вчинити.

You cannot copy content of this page