fbpx

У 19 років я вийшла заміж за такого козла, який мене взагалі не кохав і я бігала вже за ним-це карма повернулася до мене. Мій колишній чоловік кинув мене, ще коли я тільки завагітніла. На 6 місяці його ледве вмовила свекруха повернутися до мене, але життя з першим чоловіком було пеклом, його сім’я і він ставилися до мене як до ганчірки

– “Ваня я кохаю тебе сильно, моє серце здригається від твого імені, не можу без тебе” – думаю я і мені зараз 32 роки. Я заміжня вже 5 років, у мене щасливий шлюб і двоє дітей.

Коли ми познайомилися з Іваном мені було 17 йому 19 років. Великі можливості, гроші і перспективи переповнювали мене.

Ваня з середньої сім’ї достака, у нас в родині трохи вище, але це ніколи нам не заважало. У 17 років я була незайманою, Ваня мене беріг і ніколи не торкався до мене.

Він любив мене, а я тоді його не надто. Тоді я думала, що я-королева, думала, що всі мене будуть так кохати як він.

Я його кидала і тоді він сильно нервував. Коли мені було 18 років він зробив мені пропозицію, але мої батьки були проти він бігав за мною, але я була категорична і відмовила йому.

У 19 років я вийшла заміж за такого козла, який мене взагалі не кохав і я бігала вже за ним-це карма повернулася до мене.

Мій колишній чоловік кинув мене, ще коли я тільки завагітніла. На 6 місяці його ледве вмовила свекруха повернутися до мене, але життя з першим чоловіком було пеклом, його сім’я і він ставилися до мене як до ганчірки, принижували, знущалися. Гроші чоловік не заробляв взагалі. Мій батько влаштував його на роботу і він приніс гроші кинув мені в обличчя і назвав розпутною, тільки в грубій формі. (Хоча ніколи не зраджувала і вийшла заміж незайманою).

Це було моєю останньою краплею, я зібрала речі і пішла. Причому ми жили в квартирі, яку купили мені мої батьки.

Я завжди шукала Ваню в соц. мережах, але це було безрезультатно. Потім, коли я дізналася, що він одружений я була дуже засмучена.

Ваня- надійний сім’янин, він ніколи не відповідав мені, він завжди був вірний своїй дружині.

У 2012 році він розлучився і тут же мені написав, ми зустрілися. Коли ми зустрілися він розповідав, як він жив без мене, коли дізнався, що я вийшла заміж. як він кохав мене весь час, що був на межі життя і тому його батьки відвезли його жити в іншу країну.Що життя з його дружиною не склалося і вони проживши 4 роки розлучилися.

Ми почали знову зустрічатися, життя було як казка, але я вчилася в Європі на другу вищу. Він благав мене залишитися, але я не змогла.

У 2013 році я повернулася в червні, але він в липні одружився так і не дочекавшись мене.

У 2015 я вийшла заміж, народила дитину. Ваня ніколи мені не писав, він заблокував мене у всіх соц.мережах, змінив телефон, переїхав.

Зараз 2021 рік і сьогодні вранці він мені написав, моє серце стислося.

Чоловіка я не кину я його кохаю …

Related Post

– Микита був моїм сусідом, просто другом! А потім він спитав поради, що подарувати жінці в яку він закохався– Микита був моїм сусідом, просто другом! А потім він спитав поради, що подарувати жінці в яку він закохався

Мене кинули … та ні, навіть не кинули, а так, поклали на дальню поличку, як стару іграшку, яка набридла, а викинути на кшталт шкода. Коли я спробувала з’ясувати стосунки і

Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»

Жила сім’я звичайна, тато, мама, син і дві дочки. Дочці старшій було 17 років, молодшій 16, старша така розумниця, вчилася добре, по дому господиня. А молодша все заміж вискочити хотіла,