У 26 років я вже була двічі одружена, і щоразу мені не щастило з коханням

Мені 26 років і за спиною вже два шлюби. Я ніколи не хотіла сім’ї, але якось все виходить навпаки. Перший шлюб «по зальоту». Ну хто ж знав, що після 3-х років зустрічей, я не зрозумію, що з себе представляє ця людина. Розлучилися. Син і не встиг запам’ятати, хто такий цей чоловік.

Другий чоловік — поспішне моє рішення, просто хотілося самостійності. Відразу почали жити втрьох, весілля зіграли самі, все планували, і все виходило, як ми хотіли. Але я все зруйнувала. Через фінансову нестабільність чоловіка, я почала працювати цілодобово.

Завдяки цьому швидко зробила кар’єру, дарувала йому подарунки та розбавила. А він сів на шию, ще й ніжки звісив. Ще й своя дитина у нього не виходила. Зрештою: подав на розлучення і пішов, наостанок влаштувавши скандал і звинувативши мене у меркантильності.

Тепер я знайшла нові стосунки. Вже самостійною, коли ми жили з сином одні. Чоловік молодший за мене на пів року, давно живе окремо від батьків, працює цілодобово. А я вже вийшла на стабільний державний графік до п’ятої вечора.

Мені подобаються його ведмежі обійми та відсутність шлюбів, та й стосунків, як таких за плечима. Але я чекаю підступу. Невже все в мене може вийти? Мені сподобалися перші 3 місяці віч-на-віч із сином, потім стало не вистачати чоловічої присутності поруч, і ось знайшовся він.

З сином вони поки що знайомляться і притираються, але наче ладять. З’їжджатися, звичайно, поки що рано, та й зламана я стала, як мені здається. Так незрозуміло і неприємно, коли він допомагає мені фінансово, без мого прохання. Я просто до цього не звикла, мої колишні ніколи не допомогали. Також, я вже знаю, де і що мені може в ньому не сподобатися, а ось показати себе справжню не можу йому.

Може й не варто? Чи може порвати все, залишитися з дитиною вдвох, попри бажання бути коханою? Мені подобається бути поруч, бути з ним, але я думаю, все колись навернеться мідним тазом. Не хочеться ще раз розчарувати себе.

Related Post

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,

Завезла подрузі допомогу, а та викинула її на смітникЗавезла подрузі допомогу, а та викинула її на смітник

Був час, коли я тільки починала свій бізнес, у мене було 2 невеличких магазинчика з різними віконними аксесуарами, ролети там, штори, сітки від комарів. Справа багато мізків не потребувала, головне

Моєму чоловіку досі написують дівчата з минулогоМоєму чоловіку досі написують дівчата з минулого

До зустрічі зі мною мій чоловік був справжнісіньким бабником. Постійно знайомився з дівчатами та майже щовечора приводив нову дівчину додому ночувати. Були в нього й стосунки з однією незмінною дівчиною.