У 27 років я закохалася в перший раз з першого погляду у хлопця, який збирається їхати з країні по роботі. Не знаю чи бувало у когось таке, що здається ніби все, більше я тоакого чоловіка ніколи не зустріну

Хочу розповісти свою історію і дуже потрібні, необхідні ваші поради! Мені 27 років, був цивільний шлюб і є дочка. Я працюю в лікарні, в регістратурі. Я людина не влюблива, і не особливо вірю не в любов не тим більше в любов з першого погляду.

Якось вранці видавала талони хворим, душа не лежала, народу було багато і тут він! Чоловік 27 років дивиться так пильно в очі, тягне паспорт, його манера спілкування, такий важливий і погляд. Мене немов блискавкою пронизало по всьому тілі.

Ну ось ніколи такого не було, я на частки секунди дар мови втратила, потім поки друкувала примудрилася помилку зробити, протягом дня я думала тільки про нього.

Знайшла його фб, просто подивитися чи є він там, знайшла, було одне фото, я взяла та й лайкнули! Він відразу майже написав, побажав вдалого дня, потім на весь день зав’язалося листування.

В ході листування я дізналася що він їде у відрядження на тривалий термін, ми хотіли побачитися перед його від’їздом, він сказав що знайде час обов’язково.

Ну ввечері я йому написала, а він мовчить, на сайт заходить і мовчить.

У мене такого не було, я собі місце не знаходила, плакала, а він мовчав.

Вранці, вночі, ввечері на сайті й мовчить. Я написала йому, що якщо я йому не сподобалася або не цікава міг би сказати про це, він сказав, що перед відрядженням у нього мало вільного часу і причина тільки в цьому.

Ну коротше на цьому спілкування як я зрозуміла закінчено, а я собі місця не знаходжу, шалено він мені сподобався ніколи такого не було.

Сиджу реву і не знаю що робити. Краще б він мені нічого не писав так було б простіше.

Доросла ніби, все розумію, ну нічого вдіяти не можу, дах прям їде. Як він мені подобається, думаю тільки про нього.

Related Post

Все життя мучилася з чоловіком, а однією фразою привила йому жагу до життя, правду кажуть, чим менше людину ми любим…Все життя мучилася з чоловіком, а однією фразою привила йому жагу до життя, правду кажуть, чим менше людину ми любим…

Мої куми чудові люди, але скільки їх пам’ятаю вони постійно сваряться. Галина, кума, віддавала себе все життя дітям, внукам, все робила для свого чоловіка. А Ігор, хай йому грець, ніколи