У будинку у мене все блищить але тепер незадоволений чоловік

Я одружена вже три роки, дітей поки що немає. Останнім часом стали часто сваритися з чоловіком, через прибирання у будинку. Ви одразу скажете, що нічого нового, у багатьох проблеми виникають у сім’ї через побут.

Але в мене все навпаки. Я ніколи не лаю чоловіка за кинуті під ліжко шкарпетки, за те, що не допомагає з прибиранням чи іншою хатньою роботою. З усім цим я із задоволенням справляюся сама.

У мене є молодша сестра, і коли я ще мешкала в домі батьків, у нас з нею були різні кімнати, у кожної своя. Вона не тільки нічого не допомагала по дому, але навіть у її кімнаті був постійний безлад, речі розкидані, всюди пил.

Якщо ми з мамою робили генеральне прибирання, мили вікна, Іра ніколи в цьому не брала участі, завжди говорила, що зайнята і вдавала, що вчить уроки. Навіть миску кота вона примудрялася не мити, хоча маленьке кошеня саме вона дуже просила у батьків і ті, не витримавши, купили.

Сестра присягаючись обіцяла сама дбати про нього, але згодом вона тільки грала з ним. Прибрати лоток чи піти купити корм, вона не хотіла, весь час говорила: «Зроблю завтра». Але якщо я щось не зробила, Іра постійно бідувала мамі.

Вийшовши заміж, ми з чоловіком спочатку оселилися у його батьків, хоча я хотіла залишитися жити в мене вдома, тим більше, що є окрема кімната, але він не захотів. Свекруха ніколи не морочилася щодо обіду, хто що знайшов, те й з’їв, або зварить велику каструлю борщу на цілий тиждень.

Я ж люблю готувати, все вмію, навіть можу спекти пиріжки, колись бабуся навчила, і майже одразу ці обов’язки перейшли до мене. Але треба віддати їй належне, у неї завжди у домі ідеальний порядок. Я, звичайно, не така, як мати чоловіка, і через це у нас з нею не раз виникали конфлікти.

Зараз ми вже живемо окремо, я сама собі господиня, але тільки тепер я зрозуміла, що свекруха мала рацію і зробила для себе висновки. У будинку у мене все блищить, посуд ніколи не буває брудним, постільну білизну завжди вчасно замінюю, але тепер незадоволений чоловік. Говорить, що я весь час зайнята і мало приділяю йому уваги.

Коли я у вихідний починаю щось робити чи готувати, він каже: «та все і так чисто, тебе ж ніхто не перевірятиме, давай краще кудись сходимо або фільм разом подивимося». Здавалося б, живи і радій, що дружина не пиляє за не винесене сміття, не змушує мити посуд, але все одно незадоволений.

Related Post

«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»

І зрозуміла одну дуже важливу річ: Одного разу я два роки прожила без гарячої води. Точніше, на кухні вона текла, а ось у ванній ледь капала, так що неможливо було

Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…

Зустрічаємося півроку, каже, що любить мене, але при цьому зберігає на комп’ютері фотографії дівчини, яка його покинула. Твердить, що забув її, але факти свідчать про протилежне. Та дівчина попросила його

Бажання схуднути призвело до проблем зі здоров’ямБажання схуднути призвело до проблем зі здоров’ям

Поїсти я любила завжди, і могла їсти навіть не відчуваючи особливого голоду. Але кожна булочка одразу йде у зайву вагу. Ще я сама по собі домашня, і в дитинстві мене