У будинку у мене все блищить але тепер незадоволений чоловік

Я одружена вже три роки, дітей поки що немає. Останнім часом стали часто сваритися з чоловіком, через прибирання у будинку. Ви одразу скажете, що нічого нового, у багатьох проблеми виникають у сім’ї через побут.

Але в мене все навпаки. Я ніколи не лаю чоловіка за кинуті під ліжко шкарпетки, за те, що не допомагає з прибиранням чи іншою хатньою роботою. З усім цим я із задоволенням справляюся сама.

У мене є молодша сестра, і коли я ще мешкала в домі батьків, у нас з нею були різні кімнати, у кожної своя. Вона не тільки нічого не допомагала по дому, але навіть у її кімнаті був постійний безлад, речі розкидані, всюди пил.

Якщо ми з мамою робили генеральне прибирання, мили вікна, Іра ніколи в цьому не брала участі, завжди говорила, що зайнята і вдавала, що вчить уроки. Навіть миску кота вона примудрялася не мити, хоча маленьке кошеня саме вона дуже просила у батьків і ті, не витримавши, купили.

Сестра присягаючись обіцяла сама дбати про нього, але згодом вона тільки грала з ним. Прибрати лоток чи піти купити корм, вона не хотіла, весь час говорила: «Зроблю завтра». Але якщо я щось не зробила, Іра постійно бідувала мамі.

Вийшовши заміж, ми з чоловіком спочатку оселилися у його батьків, хоча я хотіла залишитися жити в мене вдома, тим більше, що є окрема кімната, але він не захотів. Свекруха ніколи не морочилася щодо обіду, хто що знайшов, те й з’їв, або зварить велику каструлю борщу на цілий тиждень.

Я ж люблю готувати, все вмію, навіть можу спекти пиріжки, колись бабуся навчила, і майже одразу ці обов’язки перейшли до мене. Але треба віддати їй належне, у неї завжди у домі ідеальний порядок. Я, звичайно, не така, як мати чоловіка, і через це у нас з нею не раз виникали конфлікти.

Зараз ми вже живемо окремо, я сама собі господиня, але тільки тепер я зрозуміла, що свекруха мала рацію і зробила для себе висновки. У будинку у мене все блищить, посуд ніколи не буває брудним, постільну білизну завжди вчасно замінюю, але тепер незадоволений чоловік. Говорить, що я весь час зайнята і мало приділяю йому уваги.

Коли я у вихідний починаю щось робити чи готувати, він каже: «та все і так чисто, тебе ж ніхто не перевірятиме, давай краще кудись сходимо або фільм разом подивимося». Здавалося б, живи і радій, що дружина не пиляє за не винесене сміття, не змушує мити посуд, але все одно незадоволений.

Related Post

Я не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногахЯ не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногах

Перебуваючи з людиною майже чотири роки у стосунках, я так і не отримала вдалого результату. Причина полягала в тому, що людина часто бігала туди назад (від мене, до себе на

Поцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікавоПоцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікаво

Познайомила мене моя мати з чоловіком. Виявляється вона вирішила що 32 роки, це вже такий вік, що треба обов’язково вже заміж. Він непоганий такий, живе в тому ж під’їзді. Працює