У чоловіка дуже багато подруг

Чоловікові завжди подобалося спілкування з дівчатами (подругами, колегами). Він дуже хороша, чуйна людина, і це спонукає до нього, з ним легко подружитися. Мені як дружині це не завжди приємно. У нашого подружнього життя все відмінно: багато часу проводимо разом, є взаєморозуміння.

Алла, 38 років
Якщо ваш шлюб досить міцний, ваша любов сильна, то для подруг чоловіка повинно бути очевидно, що їм навіть при бажанні не вдасться зруйнувати сім’ю. Однак у чому можна бути на сто відсотків упевненими? Що може статися в майбутньому? Ми не знаємо.

Така дружба може вдаряти по слабких місцях вашого шлюбу. Тим більше якщо чоловік, наприклад, йде за підтримкою і емоційною допомогою до колеги. Виходить, що вам треба «замкнути систему» ​​на вас.

Якщо йому важко, погано, він у чомусь не впевнений, переживає, він повинен йти до вас, щоб обговорити, отримати допомогу, участь. Тобто вам треба більшою мірою прикладати зусилля, щоб ви могли задовольнити його потреби в довірчих розмовах.

Чому він взагалі схильний в основному спілкуватися з жінками? Можливо, з батьком у нього складні відносини, він звик до жінок, з ними йому спокійніше і надійніше. Велика ймовірність, що він розцінює спілкування з іншими жінками саме як дружнє. Але самі подруги можуть розуміти ситуацію інакше. Можливо, він відчуває, що йому легше спілкуватися з жінками, тому що в дитинстві його задирали хлопчаки.

You cannot copy content of this page