fbpx

У чоловіка після розлучення залишилися мої документи, він і його коханка, яка на мене дуже схожі взяли кредит на моє ім’я та мої документи

Що роблять колишні чоловіки з ксерокопіями документів дружини.

Заміж я вийшла з великої любові. Хлопець був, як з пісні: військовий, красивий, здоровенний. Мене любив шалено. Жили ми дружно і щасливо 7 років. Ще не вирішили, що пора народити нашу маленьку копію.

Народилася у нас дочка. Назвали ми її Машенька. Чоловік в доньці душі не чув. На пологах був присутній, купав, фотографував невпинно. Ну не сім’я, а картинка.

Але, як то кажуть, дружини перевіряються в бідності, а чоловіки – в декреті. Доньці було 8 місяців, захотів чоловік купити собі в кредит машину.

Оскільки житла у нас не було, жили на орендованій квартирі, попросила я не квапити події, подумати про житло, спершу. Машина і точка, сказав чоловік.

На цю тему ми сперечалися тижнями й, резюме наших суперечок було наступне: Ти мене не розумієш, я хочу жити окремо. Жити він, так вийшло, хотів не зовсім окремо, з іншою людиною, більш тямовитою. Жіночого роду. Ми розлучилися. Але не розлучилися.

У чоловіка залишалися багато ксерокопій моїх документів. У банку працював його знайомий. Взяв він кмітливу дівчину, мої ксерокопії та – чудесним чином йому дали кредит на машину, мене, без мого відома, оформили поручителем.

Машину він через місяць розбив. Кредит платити перестав. Ми через пару місяців розлучилися. Історію про моє поручительство я дізналася через 5 років, коли за місцем моєї прописки прийшов лист із запрошенням до суду. І погрозами від банку.

І ось, вже рік ми судимося. Благо, батько працює адвокатом. Банк показує мої документи, розводить руками, колишній чоловік на засідання не приходить.

Резюмую. Дівчата, навіть якщо ви виходите заміж по великій любові, слідкуйте за документами. При розлученні особливо.

Related Post

Антон забув зустрітити дружину з дітьми та поїхав у інше місто на зустріч з однокласникамиАнтон забув зустрітити дружину з дітьми та поїхав у інше місто на зустріч з однокласниками

Хочу поділитися з вами історією, яка сталася нещодавно з моїми колегами. В черговий раз переконуюся, що оригінальний підхід багато виправдовує. Мій друг Антон, забув що дружина повертається з іншого міста,