Перейти до вмісту

У чоловіка зіпсувався характер, поки я була в декреті, дорікає мені грошима

  • від

Ця історія сталася з Ольгою та Антоном. Молода пара тільки нещодавно одружилася і дітей наразі не планувала. Але доля розпорядилася двома людьми так, як вважала за потрібне.

Саме тому незабаром Оля дізналася, що чекає на малюка. Не можна сказати, що вона не була рада такій новині. Проте тривожні думки таки завітали до її голови.

Молода дружина хотіла працювати, розвиватися та приносити гроші до сімейного бюджету. До весілля вона встигла відкрити невелику студію краси, де працювала візажисткою. Орендувала приміщення і розкручувала власний бренд.

Клієнтки швидко полюбили турботливу Олю. У неї дійсно був талант до того, щоб робити всіх довкола красивими.

Нова роль мами стала для Олі проблемною із самого початку. Вона почувала себе дуже погано, поки малюк був у животику, і займатися улюбленою справою не могла. Намагалася запрошувати клієнток додому, але це було також нелегко.

Антон заявив, що його дружина, в принципі, може не продовжувати роботу. Батьки хлопця свого часу допомогли йому відкрити свою автомайстерню, що приносила пристойний прибуток.

Оля довго наважувалася і таки наважилася спробувати не працювати. Вона повністю присвятила себе домашнім справам та по можливості відпочинку. Чоловік нічого не говорив.

Хоча дівчина не мала нахабства вимагати у нього космічних сум. Завжди намагалася докладно розрахувати, на що їй потрібно, щоб не витратити більше. Зрозуміло, це було незручно та досить мало. Але Антон такої самопожертви з боку Олі не помічав.

Коли на світ з’явився Сашко, Оля і забула про те, як морочилася з приводу грошей. Їй всього вистачало і проблем із чимось не було. Чоловік дбав про синочка і пишався, що тепер має спадкоємця.

Але радість Олі була короткочасною. Вона помітила, що Антон почав розділяти її та Сашка. Для дитини чоловік давав стільки, скільки потрібно. А грошей для Олі у нього постійно не вистачало.

Щоб хоч якось поповнювати власний бюджет, дівчина спробувала відновити роботу візажиста вдома. Клієнти начебто знайшлися, та й Сашкові незабаром має стукнути цілих 6 місяців.

«Ти ж дозволиш матусі попрацювати, правда?» – тихенько шепотіла Оля, укладаючи хлопчика спати. Потім прийшла клієнтка, і Оля заробила хоч якусь суму після тривалої перерви.

Але повернення Антона додому того вечора було ознаменовано гучним скандалом. Він кричав, що не потерпить чужинців у будинку, де живе така маленька дитина. Оля спробувала коректно пояснити чоловікові, що їй не вистачає тих коштів, що він виділяє їй. Але Антона це тільки більше розлютило.

«А навіщо тобі багато грошей, якщо ти цілодобово вдома? Я даю достатньо, навіть не думай брехати. Якщо тринькаєш їх на непотрібні речі, то це не моя провина», – видав Оле чоловік.

Подібні сварки повторювалися ще багато разів. Оля намагалася запропонувати хоч якусь прийнятну альтернативу, але Антон од усього відмовлявся.

«Ми можемо найняти няньку. Тоді я повернуся до студії хоча б на кілька годин. Чому ти проти? Я ж і раніше так працювала, все було добре, — дивувалася Оля, — зараз же ти поводишся як цар, ніби я твоя піддана. Це ненормально, Антоне. Я погодилася стати твоєю дружиною, але точно не рабинею».

Але достукатись до чоловіка було складно. Якось Оля таки залишила сина на маму і домовилася з декількома клієнтками про можливість роботи. Тільки потім довелося все кинути і стрімголов їхати додому.

Антон дізнався, що Олі немає вдома, приїхав до тещі та влаштував страшну сварку. До нещасної жінки довелося викликати медиків. Саме того вечора Оля вперше задумалася про те, що вона готова розірвати назавжди свої шлюбні кайдани.