У дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкується

Познайомився в університеті з дівчиною. На великій перерві вона сиділа біля розкладу, а я підійшов подивитися, яка наступна пара. Насправді я давно її помітив. Вчуся вже на 3 курсі, а вона тільки почала вчитися. Ефектна, довге русяве волосся, завжди в сукнях.

Під час знайомства вона відразу сказала, що у неї є хлопець, однак вона не проти просто спілкуватися зі мною. Тепер часто бачимося в коридорах, вітаємося, обмінюємося новинами.

Якось приносив їй каву, пригощав яблуком. Вона завжди зі мною мила.

Через 2 тижні такого спілкування я запросив її в кафе. На побачення. Вона відмовилася. Нагадала, що відразу сказала про хлопця.

Я цього хлопця в очі не бачив, може, у неї його взагалі немає і я їй просто не подобаюся? Якщо він є, то чому він жодного разу не приходив після занять за нею?

Це якось дивно. У будь-якому випадку, вона мені подобається, я б хотів бути з нею, але наявність хлопця мене не бентежить, просто хотілося б розібратися з цією ситуацією.

Тепер думаю, може, запросити її на дружню прогулянку? Тоді вона погодиться? Допоможіть розібратися, дівчата, адже тут тільки два варіанти: або хлопець і справді існує, або я їй не подобаюся – і вона знайшла безболісний спосіб мене відшити.

You cannot copy content of this page