У кожній сварці чоловік говорить мені про розлучення, що йому не потрібен наш шлюб, що навколо жінки набагато краще за мене є, що дістала я його і терпіти мене не може, причому я ніколи не опускалася до рівня образ та теми розлучення, просто плакала, тому що боляче це чути

Ситуація не кричуща, Але вимагає погляду і поради з боку людей. Заміжня два роки. Є дитина. Ну і звичайно без сварок не обходиться.

Так ось, раніше це були просто сварки на підвищених тонах, але тепер сварки з його боку з образами. У сварці може мене усяк різно образити, один раз сказав що ненавидить мене і хоче розлучитися, щоб валила з будинку його.

Потім просив пробачення, сказав щось типу “це було в пориві”. Але тепер у кожній сварці говорить про розлучення, що йому не потрібен наш шлюб, що навколо жінки набагато краще за мене є, що дістала я його і терпіти мене не може, причому я ніколи не опускалася до рівня образ та теми розлучення, просто плакала, тому що боляче це чути.

Але потім же витримала і сказала, добре, завтра йдемо і подаємо на розлучення, той сказав, що без проблем.

На наступний день, ходить тихіше води нижче трави. Вранці спокійно холодно нагадала, що йдемо подавати. Той каже, що виростимо дитину спочатку, щоб у дитини був батько, а потім розлучимося.

Якщо, наприклад, мені треба, то розлучимося (прекрасно, мені виявляється треба це), загалом нікуди він не пішов. Наступна сварка і знову вивалює, що ненавидить мене і хоче розлучитися, я не витримала знову і взяла віддала своє кільце йому, кажу сенс мені його носити, якщо ти вже стільки раз розлучився зі мною на словах, а по документах зробити слабо. І віддала йому.

Два дні ходив мовчав, потім почав заговорювати зі мною, я холодно відповідала, тепер він знову все також ніжно ставиться, обіймає і цілує, допомагає, але мене як обрубало.

Особливо коли дивлюся на руку, що немає кільця і ​​згадую все це. Сказала йому, він сказав ну ти ж сама його зняла і віддала, я пояснила, що ти на словах вже багато разів від мене, як від коханої відмовився.

Нічого не сказав, але і не віддав. Пару раз знову натякала, він просто відмовчується. Знаєте, суть не в тому що ось немає кільця і ​​я парюся, ні, просто образливо, що він такі речі наговорив і як ні в чому не бувало.

Не знаю як бути. прямо говорити віддай кільце не буду. Він вибачення ж не просив за свої образи й за те, що розлучитися хоче. І поводитися як не знаю. Серце болить від усього цього.

Related Post

Що же ми наробили??? – Оля та Катя пожалкували, про те, що втрутилися у потойбічнеЩо же ми наробили??? – Оля та Катя пожалкували, про те, що втрутилися у потойбічне

Дві дівчинки вирішили викликати духів. Їм це здалося дуже кумедним. Одна з цих дівчаток спочатку прочитала на якомусь сайті про цього духа хтось писав, що після цього у них почалися

Тоді він думав швидше б приїхатиТоді він думав швидше б приїхати

Володимир уважно вів машину. Адже везе свою дружину Лізу до пологового будинку. Швидку допомогу не став викликати. Вирішили, що самі доїдуть швидше. Адже дружина так скручується від болю. Чоловік випадково