fbpx

У кожній сварці чоловік говорить мені про розлучення, що йому не потрібен наш шлюб, що навколо жінки набагато краще за мене є, що дістала я його і терпіти мене не може, причому я ніколи не опускалася до рівня образ та теми розлучення, просто плакала, тому що боляче це чути

Ситуація не кричуща, Але вимагає погляду і поради з боку людей. Заміжня два роки. Є дитина. Ну і звичайно без сварок не обходиться.

Так ось, раніше це були просто сварки на підвищених тонах, але тепер сварки з його боку з образами. У сварці може мене усяк різно образити, один раз сказав що ненавидить мене і хоче розлучитися, щоб валила з будинку його.

Потім просив пробачення, сказав щось типу “це було в пориві”. Але тепер у кожній сварці говорить про розлучення, що йому не потрібен наш шлюб, що навколо жінки набагато краще за мене є, що дістала я його і терпіти мене не може, причому я ніколи не опускалася до рівня образ та теми розлучення, просто плакала, тому що боляче це чути.

Але потім же витримала і сказала, добре, завтра йдемо і подаємо на розлучення, той сказав, що без проблем.

На наступний день, ходить тихіше води нижче трави. Вранці спокійно холодно нагадала, що йдемо подавати. Той каже, що виростимо дитину спочатку, щоб у дитини був батько, а потім розлучимося.

Якщо, наприклад, мені треба, то розлучимося (прекрасно, мені виявляється треба це), загалом нікуди він не пішов. Наступна сварка і знову вивалює, що ненавидить мене і хоче розлучитися, я не витримала знову і взяла віддала своє кільце йому, кажу сенс мені його носити, якщо ти вже стільки раз розлучився зі мною на словах, а по документах зробити слабо. І віддала йому.

Два дні ходив мовчав, потім почав заговорювати зі мною, я холодно відповідала, тепер він знову все також ніжно ставиться, обіймає і цілує, допомагає, але мене як обрубало.

Особливо коли дивлюся на руку, що немає кільця і ​​згадую все це. Сказала йому, він сказав ну ти ж сама його зняла і віддала, я пояснила, що ти на словах вже багато разів від мене, як від коханої відмовився.

Нічого не сказав, але і не віддав. Пару раз знову натякала, він просто відмовчується. Знаєте, суть не в тому що ось немає кільця і ​​я парюся, ні, просто образливо, що він такі речі наговорив і як ні в чому не бувало.

Не знаю як бути. прямо говорити віддай кільце не буду. Він вибачення ж не просив за свої образи й за те, що розлучитися хоче. І поводитися як не знаю. Серце болить від усього цього.

Related Post

Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!

Одружитися встиг, а ось нагулятися – ні. Історія із серії “накипіло”, … 18 вересня закінчила епопею під назвою розлучення. Прожила з чоловіком менше року. Адже і не зовсім ми з

Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…

Що відбувається з жінкою, коли вона дізнається про те, що вагітна? У жінок різна реакція. Якщо є чоловік, то і страху немає перед майбутнім. А якщо без чоловіка і вийшло

facebook