У листопаді 2022 року я пішла на роботу раніше за чоловіка. Протягом дня один раз йому спробувала зателефонувати, уточнити з приводу продуктів на вечерю, а він був недоступний

У листопаді 2022 року я пішла на роботу раніше за чоловіка. Протягом дня один раз йому спробувала зателефонувати, уточнити з приводу продуктів на вечерю, а він був недоступний.

Увечері він так і не прийшов додому. На столі лежала записка, в якій говорилося, що він мене більше не любить, що більше не хоче жити зі мною. Частина речей зникла. Грошей удома не було, він забрав усе. У мене в гаманці залишилося кілька сотень гривень, а також негативний баланс на зарплатній карті.

Не можу передати словами, що діялося у мене в душі. Образа та спустошення. Зайняла грошей у подруги та насамперед поміняла замок на вхідних дверях.

Почала жити, та горе в келиху топити. Взяла себе в руки лише у лютому. Більше не хотіла псувати своє життя. Роздала закриті пляшки вина, відкриту злила в унітаз. Через знайомого юриста оформила розлучення через недієздатність чоловіка. Щоб якось відволіктися, почала ходити до спортивної зали.

Коли хотілося побути на самоті, то вечорами бігала у парку. Зареєструвалася на сайті знайомств, почала зустрічатися з чоловіками. Але, знаєте, там нікого цікавого не знайшла. Проте під час чергової моєї пробіжки за мною ув’язався високий хлопець, який біг за мною метрів чотириста. Я бачила, що він за мною біжить, але через навушники не чула, що він кричав. Я лише один раз озирнулася. Коли вибігла на людну частину парку, він мене наздогнав. Захеканий хлопець простяг мені мою картку. Вона випала, мабуть, з кишені, а хлопець підібрав.

Мені стало дуже ніяково, що я так довго тікала від нього і бігла з “бананами” у вухах. Щоб якось віддячити, запросила його до кафе на чашку чаю. Це знайомство переросло згодом у справжні почуття.

Зараз у мене все чудово, якби не одне, але — повернувся колишній чоловік. Квартира була куплена до шлюбу, тому на житлоплощу він претендувати не може. Коли він дізнався, що я розлучилася з ним, то в нього на очах виступили сльози. Ходить вже кілька тижнів за мною, дарує квіти та подарунки. Каже, що кається, що був неправий. А в мене досі перед очима записка, в якій говориться, що він більше мене не кохає.

Я забула про нього лише нещодавно. А тепер знову нахлинули почуття. Шкода його, наче цуценя побите. Але не знаю, як від нього позбутися. Відчуваю, що моє життя знову перетворюється на кошмар.

You cannot copy content of this page