У мами чоловіка просто якийсь пунктик слідкувати за мною. То вона все виглядала, куди я ходжу і з ким спілкуюся, а тепер нова тема – скільки я витрачаю на процедури по догляду за собою. Найгірше, що чоловік став їй підтримувати

У мами чоловіка просто якийсь пунктик слідкувати за мною. То вона все виглядала, куди я ходжу і з ким спілкуюся, а тепер нова тема – скільки я витрачаю на процедури по догляду за собою. Найгірше, що чоловік став їй підтримувати.

Свекруха з перших днів була мною незадоволена. Але я мовчати не стала, вирішивши, що своє місце треба відвойовувати одразу, поки не сіли на голову. Так що в нашій взаємній нелюбові давнє коріння. Чого за вісім років шлюбу я про себе не наслухалася.

Спершу її не влаштовували мої кулінарні таланти. Так, на звання шеф-кухаря я не тягну, але все одно готую цілком нормально. Єдине, що я не вмію, точніше не хочу вчитися, це випічка. Процес метушні з тістом мене не спокушає, до того ж борошняне шкідливо для організму, тому я його майже не їм.

Але для любительки добре поїсти, тобто моєї свекрухи ці аргументи нічого не означали. Не пекти пироги – бути поганою господинею, тут без варіантів. Вона пекла пироги через день і приносила до нас із виглядом переможниці.

– Ось, нехай синок хоч від мами пирогів дочекається, дружина ж у нас нічого не вміє, – примовляла вона.
Чоловік забирав пироги на роботу, де ті розходилися за один день. Всі задоволені.

Як я перу, прасую, прибираюся свекруху теж не влаштовувало. Підлоги ж треба мити руками, швабру придумали для ледарів, і білизну, особливо спідню, теж треба прати руками. Прасувати треба все – і постіль, і шкарпетки, і рушники.

Звичайно, я поради свекрухи ігнорувала. Я що, скажена, щоб на колінах підлогу мити, коли можна шваброю це зробити. Про прання і прасування взагалі не кажу, це маячня якась.

Величезний пласт її невдоволення припав на те, що я погана мати, бо слідувала порадам якихось там лікарів, а не свекрухи. Зараз у нас новий виток претензій – мій зовнішній вигляд і скільки це все коштує.

Я трохи більше ніж пів року тому отримала підвищення по службі. Зросла відповідальність, вимоги, але й зарплата суттєво підвищилась. Це дозволяє мені тепер частіше відвідувати салони та ретельніше доглядати за собою. Масажі, маски, пілінги, креми, обгортання, манікюри, укладки й все таке інше. Ще я записалася до спортзалу.

Коштує все це, звичайно, не копійки, але й результат видно. Але свекруха не втомлюється казати, які гроші я на це витрачаю, що я зовсім не вмію розпоряджатися бюджетом, а справжня жінка може доглядати за собою і без таких величезних вкладень. Щодо свекрухи щось не видно, якщо чесно. Може вона несправжня жінка?

До її критики я звикла, але тут чоловік почав вставати на її підтримку. Типу, я такі гроші витрачаю на себе, а могли б і на машину відкладати. Нехай відкладає, я ж не проти. Я не прошу у чоловіка, щоб він оплачував мої процедури, якось сама справляюся. Та й мій внесок у сімейний бюджет зараз відчутніший, ніж його.

Чоловік образився і почав говорити, що я після підвищення стала якоюсь іншою. А що змінилося? Я почала отримувати більше й втомилася спускати з рук свекрусі постійне пхання носа в наше життя. Коли я не мала грошей на дорогі процедури, я їх і не робила. Нині кошти на це є, сім’я від цього не голодує, у дитини все є.

Те, що чоловік став із мамою погоджуватися мене просто розлютило. Головне, йому подобається, що поруч доглянута, підтягнута дружина, але він твердо впевнений, завдяки своїй мамі, що таких же результатів можна досягти масочками з яйця та цибулі, підфарбовувати волосся вдома, а замість фітнесу та басейну прибирати частіше у квартирі.

Хотіла його провчити, тимчасово відмовившись від усіх процедур, щоби зрозумів різницю, але потім вирішила, що цим гірше собі зроблю. Просто сказала, що якщо він продовжить погоджуватися з мамою, то незабаром збере речі та переїде назад до неї, щоб було зручніше обговорювати, яка я погана і як я спускаю гроші.

You cannot copy content of this page