У мене дружина та донька, а ще п’ятирічний син, про якого я не знав дотепер

Все почалося 5 років тому, коли я обіймав високу посаду у будівельній фірмі. Більшість часу мені доводилося проводити на роботі. Дружина часто влаштовувала вдома скандали із цього приводу. Ось я і почав шукати кохання та ласки на боці. Щотижня наша фірма проводила ділові переговори, після яких влаштовувалися фуршети.

На одній із таких мінівечірок, я й познайомився з нею. Молода, симпатична дівчина модельної зовнішності, одразу впала мені в очі. Вона підійшла до мене першою, і завела розмову. Незнайомка працювала секретарем-референтом у фірмі, з якою ми щільно співпрацювали довгі роки.

Не пам’ятаю, про що ми говорили, але ніколи не забуду першої ночі, проведеної з нею. Мені давно не було так добре. З дружиною пристрасть кудись поділася відразу, після одруження, а тут така дівчина, про яку мріє багато чоловіків. Ми стали таємно зустрічатись. Вона нічого не вимагала від мене, на відміну від дружини, яка завжди бурчала.

З коханкою я зустрічався недовго, а все тому, що дівчина була в положенні.. Вона не стала цього приховувати,  та розповіла, як тільки зробила тест. Я дав зрозуміти, що не поспішаю кидати дружину тільки через те, що можу стати батьком.

Дівчина, котра раніше спокійно ставилася до наших вільних стосунків, раптом змінила погляди на життя. Вона хотіла залишити дитину, тим самим прив’язати мене до себе. Я мав з нею важку розмову, дав гроші на переривання, і пішов. Після цього я більше з дівчиною не бачився, дотепер.

З нашої останньої зустрічі минуло понад п’ять років. За цей час у мене з дружиною налагодилися стосунки, і у нас з’явилася донька. Я забув про свій таємний зв’язок, і намагався жити як усі. Про зраду дружині нічого не розповів, бо боявся, що вона може позбавити мене прав на дитину.

Я саме був на роботі, коли мені зателефонував знайомий номер.Я не наважився взяти слухавку, щоб не ворушити минуле. Але дзвінок повторювався один за одним, і мені довелося відповісти на виклик. По той бік телефону пролунав голос коханки. Моя колишня пасія запропонувала зустрітись.

Я хотів відмовити їй, але дівчина сказала, що в моїх інтересах не відкладати побачення. Ми домовилися зустрітися в кафе, де раніше часто проводили час удвох. Я приїхав раніше, бо передчував щось недобре. Я не міг знайти собі місця,  і замовив келих, який спустошив одразу. За 15 хвилин до кафе зайшла колишня коханка.

За руку вона вела маленького хлопчика. Мені здалося це дивним,  навіщо на зустріч із чоловіком приводити дитину? Підійшовши до столу, моя колишня привіталася, і повідомила мені надзвичайну новину, що цей малюк – мій син. Я навіть не знав, що сказати. Потім помалу почав сприймати почуту інформацію, і мене накрила хвиля обурень.

– Як так? Я ж гадав, що ти мене послухаєшся, і ніякої дитини не буде. Я дав тобі багато грошей, куди ти їх поділа? – почав я. Вона подивилася на мене і спокійно сказала:
– На твою дитину.
Ми просиділи у кафе близько години. Хлопчик, який весь цей час спокійно сидів поряд із мамою, почав сильно кашляти. Моя колишня пасія сказала, що він хворий на астму, і йому потрібне дороге лікування.

Ось чому вона звернулася до мене,  їм потрібні гроші. Я сидів, і дивився на, ніби то, мого сина, і згадував себе у його віці. Адже в дитинстві я також хворів, але мені вдалося вилікуватися, завдяки батькам. А тепер я в повній розгубленості. Гроші у мене є, але вони спільні з дружиною, і вона точно помітить їхнє зникнення.

Я пообіцяв, що щось придумаю. На прощання вона крикнула, що знає про мене все, і якщо я не дістану грошей, моя дружина може дізнатися правду про давню зраду чоловіка.
Прийшовши додому, я завалився на ліжко, і почав розмірковувати, як мені далі бути. Дружина покликала вечеряти, а мені навіть крихта хліба не лізла в горло.

Дочка хотіла пограти, а я не міг підняти руки, щоб кинути малечі м’яч. Все, що тепер відокремлювало мене від щасливого  сімейного життя, це величезна сума грошей на лікування позашлюбного сина. Наші заощадження з дружиною лежать у банку, і якщо один із подружжя захоче їх забрати, то інший автоматично дізнається про це.

Так ризикувати не можу. Треба вигадати інший вихід. Але,  на пошук рішень моя колишня подруга дала мені не так багато часу – кілька днів. Інакше, вона розповість про наші стосунки моїй дружині. Єдиний варіант – це кредит у банку, або взяти гроші в борг у друзів. Але віддавати їх теж якось треба, а наша фірма зараз переживає не найкращі часи. Як зберегти родину, та допомогти хлопчику? Люди, дайте пораду!

You cannot copy content of this page