Перейти до вмісту

У мене дві дочки, вирішила взяти кредит, щоб звозити їх на море… У підсумку борги зросли, а потім натрапила на шахраїв, які мене «розвели» на гроші

  • від

Як я влипла в нові борги…

Живу я з двома дочками без чоловіка, молодшій всього 2 рочки. Зібралися з’їздити на море, ніколи не були. Я взяла кредит під великі відсотки і покотилося.

На море з’їздили відмінно, але потім. Прочитала в соц. мережі замітку однієї дами про видачу кредиту на будь-яку суму і з будь-якою кредитної історією під 10,9%. Потрібен тільки паспорт. Я їй пишу в повідомленнях, що згодна на їх умови і мені потрібна сума в 70 тисяч. Вона тут же відгукнулася, написала мені, що платити мені по 2200 грн на місяць і зі мною зв’яжеться фахівець.

Мене реально все влаштувало, я зраділа, що погашу кредит з величезним відсотком і роздам борги. Фахівець не змусив себе чекати, подзвонив, сказав, що мені схвалили кредит в банку, але для його отримання потрібно оплатити послуги їх фірми в розмірі 10 000, оплата на карту, номер якої вони вишлють. Я ні про що не замислюючись, зайняла ці гроші і перевела їх їм, а ось кредиту так і не дочекалася. Чотири години обтирала стіни банку і нічого. Поїхала звідти в сльозах, з порожнім гаманцем і ще більшими боргами.

Вони ж внесли мене в чорний список в телефоні. На наступний день написала заяву в поліцію, але вони відразу попередили, що справа марна, та ще й посміялися всією ділянкою наді мною. Тепер і не знаю, що робити, як жити далі. Шановні читачі сайту, не повторюйте моїх помилок.