ЦЕ EASY Життєві історії У мене майнула думка запропонувати конкуренту чоловіка співпрацю і здати всі слабкі місця чоловіка. Не хочу, щоб чоловік жив і користувався плодами моєї праці

У мене майнула думка запропонувати конкуренту чоловіка співпрацю і здати всі слабкі місця чоловіка. Не хочу, щоб чоловік жив і користувався плодами моєї праці

У шлюбі 6 років, а разом 9 років. Доньці 1,5 роки. Дуже бажана і довгоочікувана дитина.

У мене три вищі освіти, вільне володіння англійською, трикімнатна квартира в центрі міста, посвідчення водія. Працюю держслужбовцем із непоганою зарплатою та перспективами.

Мені 34 роки, і я маю мільйон комплексів з дитинства з приводу зовнішності (хоча досить приваблива), розуму (за трьох вищих освіт і кандидатського ступеня), здоров’я (тут так, визнаю, біда — пухлина в мозку, доброякісна).

Йому 35 років, освіта – ПТУ, інтелект так собі, але руки золоті – це факт. Житла свого немає, із багатодітної сімʼї. Зустрілися, він уміє пилюку в очі пускати, був шалено ніжним і люблячим, в ліжку вогонь.

Шлюб. Він змінюється, інтим стає рідше, він грубіший.

Через 5 років став скандалити, ображати. Коли мирилися, звинувачував мене в цьому (вивела його). Я справді можу в емоціях бути нестримною. Тому прощала та вважала себе винною. Я вважала це за кризу 3, потім 5, потім 7 років. Шукаю проблеми у собі, працюю на двох роботах, намагаюся підтримувати його у всьому.

Його звільняють із роботи (на заводі працював із досить невеликою зарплатою). У нього починається криза. Пропоную розпочати бізнес, переконую, що він гідний більшого, вкладаюся і фінансово, і фізично – забезпечую юридичну підтримку (у нього були проблеми із законом), бухгалтерію, діловодство, рекламу. Поєдную все це спочатку зі своєю роботою, потім з декретом.

Справи пішли в гору, він став заробляти більше за мене, і «тут Остапа понесло». Йому стало байдуже на мою думку, знову образи, фрази на кшталт «це мій бізнес, ти тут ніхто».

Сьогодні знову виник конфлікт і я втратила свідомість. Прийшла до тями на підлозі, він поливав мене з душу водою (справа була біля ванної). Поруч кричала донька.

Потім він вибачався, казав: «вибач, погарячкував». А мені стало страшно. У мене пухлина в мозку, це вже ситуація «на межі», я хочу дожити до повноліття дочки, мені не можна так нервуватися, він це чудово знав.

Я вигнала його. Ідучи, він забрав ключі від обох машин, і всі гроші. У гаманці 2, 5 тисяч, картку теж забрав. У доньки закінчується кашка, молочка, м’ясо (вона алергік, специфічне харчування).

Я в принципі знаю, де взяти грошей, я розумна доросла жінка, я впораюся. Заради доньки впораюся. Але ж ситуація. Як це відбулося. За годину він став дзвонити (не відповідала), писати смс з вибаченнями.

Не хочу повертатися до нього, мені страшно. Моторошно болить голова, На руках тримаю перелякану доньку. Я так мріяла, щоб вона жила у повній родині, щоб у неї був люблячий тато, і не було моїх комплексів. Чому так сталося? Я розумію, що сама й винна, зробила неправильний вибір.

Бізнес оформлений на чоловіка повністю (я не можу, я держслужбовець), у нього є основний конкурент, у мене майнула думка запропонувати йому співпрацю і здати всі слабкі місця чоловіка. Я не хочу, щоб чоловік жив і користувався плодами моєї праці, а я думала, чим годувати дитину.

Я боюся, що він повернеться, боюся, що в понеділок я піду на роботу, а він забере дочку з садка (вона йому не потрібна, просто мені помститися) і відвезе.

Мені потрібна одночасно порада, погляд із боку і просто виговоритися.

Related Post

Це крик душі, люди, почуйте менеЦе крик душі, люди, почуйте мене

Я соціальний працівник і просто хочу закликати людей до того, щоб вони не були такими черствими та байдужими. Зовсім недавно до нас в управління захисту дітей надали виклик про те,

Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?

Нещодавно у нас зіпсувався холодильник. Якраз був момент, що грошей не було, чоловіку затримували зарплату, а я в декреті і нічого не заробляю. Довелося купити холодильник у кредит. Купувала я

Мій шлюб тривав лише 3 місяціМій шлюб тривав лише 3 місяці

Не знаю, чи це сповідь чи ні. Лише у грудні минулого року я одружився. Одружився з кохання. Пів року ми з Надею зустрічалися. Говорили одне одному ніжні слова, будували плани,