fbpx

У мене пропала довіра до цивільної дружини

Нещодавно в моїй родині, точніше з моєю дружиною коїться щось ні зрозуміле. Постійні розмови про своїх нових колег (більшу масу яких займають хлопці), нові знайомства на роботі, а також запрошує їх до нас додому після роботи. Перестала заходити в соц. мережі після того, як я перевірив її телефон.

Почалося все з того, що взимку у нас в обох пропала робота, фінанси звичайно були, тому що, я працюю музикантом, то на життя вистачило.

Звісно, дружина набрала позик в мікро кредитних організаціях. Ми їх погашали, правда, не завжди вчасно, але відсоток завжди погашали. Все почалося, коли до дружини приїхала двоюрідна сестра з подругою, побули вони у нас дві доби, розвідали обстановку і поїхали геть.

Минув деякий час, і нас порадували своєю присутністю її мати, рідний і двоюрідний брати. Сказали в мою адресу дуже багато «приємних слів», забрали дружину до себе на час.

Коли вона повернулася назад, виявилося що її мати погасила її заборгованість і поставила терміни виплатити певну суму, яку вона погасила, при цьому планувалип родати телефон дружини (у неї Афон 11).

Йде час, я і вона знаходимо роботу і нову квартиру, нас з попередньої квартири виселили господиня, забрала мій ноутбук в заставу, бачте, ми їй залишилися за півмісяця, хоча все їй оплатили спочатку. Так ось, переїжджаємо ми з дружиною на нову квартиру, так як у нас не було коштів на оренду житла, мені довелося на новій роботі просити аванс (мені його дали, тому що, чули про моє ставлення до роботи і старанність). Тим часом дружина починає обдзвонювати знайомих, щоб перепозичити грошей, а не знаючи, що я вже взяв суму.

У неї знаходиться хлопець, дуже давній знайомий, Який старший за неї на кілька років, вони з одного міста, він їй постійно робив подарунки (починаючи від айфона 10 і закінчуючи тату на нозі). Вона йому не додзвонилася, нібито він служить і вічно перебуває на полігоні, і там зв’язку немає (я сам не так давно закінчив службу за контрактом ЧР). коли ми переїхали на нову квартиру, то цей хлопець проявився вночі годин  о пів на першу, спочатку за повідомленнями, потім він її набрав і моя, знаючи що не може при мені розмовляти, сказала одну фразу: «НІ!», відключилася і пізніше, думаючи, що я сплю, вийшла, я і почув, що вона з кимось спілкується.

На мої питання з цього приводу були відповіді такі: «старий друг, служить, подзвонив, побачив смс або пропущений виклик, і подзвонив».

У неї на новій роботі, як вона розповідала, працює майже весь персонал зі старою роботи, після виявилося, що не так це. А працюють там одні хлопці.

У них працює офіціант, її колега, але не на постійній основі, так як основна робота у нього знаходиться в органах Внутрішніх Справ. Серйозно? «Офіціант-поліцейський?» Усміхнуло Вас? Мене теж!

Також різні хлопці колеги, які дуже захотіли мене побачити познайомиться і о другій годині ночі після їх зміни пограти у нас вдома в покер! (Мені моя кохана розповідає постійно що вони сімейні).

У неї є дитина, 6 років, що з батьком я так і не розібрався. Грошей він на виховання дає не завжди, сином не цікавиться. Так само після роботи вона стала приїжджати “весела”, привозить квіти, стала більше приділяти уваги своїй зовнішності. Не знаю тепер що робити, вона стверджує, що не зраджує, клянеться дитиною, але робить поступки, які мені не зрозумілі. Так просто не роблять адекватні люди.

Related Post

Матері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливийМатері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливий

Ми познайомилися в березні, коли я проходила повз його будинку, він слухав музику українською мовою, і я подумала, що він українець, і покликала його. Він зараз говорить, що я дуже

Мама вмовляє розлучитися з хлопцем, який захоплюється екстримомМама вмовляє розлучитися з хлопцем, який захоплюється екстримом

У нас з бойфрендом все добре, але він захоплений стрибками з покинутих промислових об’єктів. Я тривожуся – чи живий він, не розбився? Мама каже, що він не кине це заняття

В якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротноВ якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротно

Ми з сестрою народилися в невеликому містечку. Тому з самого раннього віку батьки вбивали нам в голову, що ми повинні стояти горою одна за одну, не сподіваючись на інших людей.