fbpx

У мене стосунки з чоловіком, який в два рази старший за мене… Ситуація наче не дивина у наші часи, але же 60 років…

Зараз мені 29 років. У 19 років я почала зустрічатися з хлопцем, потім стали разом жити, народилася дитина (мені був 21 рік). Він працював в міліції, випивав, почав піднімати руку. Свекруха всю дорогу давала поради як жити, дорікала, що я її сина не зробила щасливим.

Загалом, прожили разом 4 роки і я подала на розлучення. Уже 5 років в розлученні. Ніяких відносин з колишніми родичами не підтримую. У чоловіка інша сім’я, є дитина. Зі своєю дитиною не спілкується.

Живу я окремо від батьків, добре заробляю. Після розлучення було пару коротких романів. Зараз півроку перебуваю в стосунках з чоловіком, з яким 60 років. У нього є цивільна дружина, з якою вони живуть близько 13 років.

Якось у мене була важка фінансова ситуація і я звернулася до нього за допомогою. Він допоміг, гроші я йому повернула. Почав дзвонити, став залицятися, я відповіла йому взаємністю і це все перейшло в більш серйозні відносини.

Він підтримує мене, цікавиться життям моєї дитини, допомагає фінансово. Розповідає про свої проблеми в бізнесі, питає поради. Жінку я його знаю, так як вони живуть недалеко від моїх родичів.

І ось до 30 років я почала розуміти що це і є любов, підтримка, повага, турбота. Потрібно кудись поїхати по роботі, він говорить: «Зайка, все зробимо і вирішимо». Завжди тримає своє слово, пунктуальний. Часто підвозить на роботу, забирає.

До слова, ми з ним знайомі більше 12 років, колись давно я у нього працювала. І ось один раз при зустрічі я завела розмову про наші відносини і запитала, чи любить він свою дружину, на що він відповів: «Якщо любиш, хіба будеш зраджувати».

Він сказав, що у нього почуття вдячності до неї. Більше я цю розмову не піднімала, але розумію, що хочу бути поруч, прокидатися разом, піклуватися про нього. І головне, що він добре ставиться до моєї дитини, турбується.

Що робити далі, не знаю.

Related Post

Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловікНе розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва

Мене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханкаМене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханка

Чомусь прийнято вважати коханок жінками другого сорту. Я не маю на увазі релігійних людей – з ними і так ніби все зрозуміло. У них все має бути або білим, або

Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…

Після обіду до Інги прийшов Юра з Ольгою. (це продовження другої частини історії) – Так, мама, налякала ти нас. – син з ніжністю гладив Інгу по руці. – Що ж

facebook